رییس سازمان بسیج مستضعفین: آمریکا نمی‌خواهد دنیای اسلام سامان بیابد

سنندج‌ - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا نمی‌خواهد دنیای اسلام سامان بیابد و امنیت در این کشورها برقرار باشد، پس مسلمانان باید هوشیار بوده و مانع از عملی شدن توطئه‌های دشمن شوند.

به گزارش ایرنا سردار غلامرضا سلیمانی روز یکشنبه در دیدار با پیشکسوتان و بسیجیان کردستان اظهار داشت: این پرسش همیشه مطرح است که دنیای غرب کجا به نفع کشورهای مسلمان عمل کرده و پاسخ آن نیز مشخص است.

وی با اشاره به اینکه با ضعیف شدن دنیای اسلام فرصتی ایجاد شد تا دولت جعلی اسرائیل شکل بگیرد یادآور شد: انقلاب اسلامی سرآغاز یک تغییر بزرگ در جهان اسلام و دنیا محسوب می‌شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امام راحل با انقلاب اسلامی و به میدان آوردن ملت ایران این رویه ضعف دنیای اسلام را تغییر داد، افزود: انقلاب اسلامی با استقرار مردم سالاری اسلامی و ضمن کسب جایگاه خود به عنوان یک کشور مهم اسلامی به کمک ملت‌های مسلمان و ملت‌های مظلوم جهان هم شتافت.

رییس سازمان بسیج مستضعفین  اضافه کرد: در حالیکه سران کشورهای عربی در مقابل غربی‌ها و رژیم صهیونیستی زانو زده و معاهده کمپ دیوید را امضا کردند، امام خمینی‌(ره) مسئله اصلی جهان اسلام را فلسطین اعلام کرد.

سردار سلیمانی گفت: با مدیریت رهبر معظم انقلاب امروز هم فلسطین به مسئله اصلی تبدیل شده است و رژیم صهیونیستی برتری رسانه‌ای و غلبه بر افکار عمومی را از دست داد و شاهد تظاهراتی در کشورهای مختلف علیه رژیم صهیونیستی بودیم.

وی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی مولفه یک ملت را ندارد و مهاجرینی از کشورهای مختلف به فلسطین اشغالی رفته بودند که فقط امنیت داشتند و آن را هم از دست دادند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جمهوری اسلامی یعنی اعتماد به ملت ایران، افزود: انتخابات ۲۸ خرداد و مشارکت حداکثری تحقق همه جنبه‌های جمهوری اسلامی است و موجب شکل گیری یک دولت قوی و با باور به مردم ایران می‌شود.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه تحریم‌ها مستقیما ملت ایران و مردم مستضعف را هدف گرفت و ثروتمندان آسیبی ندیدند، ادامه داد: اروپایی‌ها هم در توافق برجام کاری برای ایران نکردند و حتی اجازه ورود داروهای مربوط به ام اس و بیماری پروانه‌ای به کشور را ندادند.

وی با اشاره به اینکه ۲۸ خرداد فصل تغییر از وضع موجود به وضع مطلوب است تاکید کرد: اقتصاد لییرالی، بیکاری، فاصله طبقاتی و حاشیه نشینی ایجاد می‌کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: انقلاب اسلامی چنان قدرت سازی کرده است که می‌تواند با یک تهدید مانع نقشه دشمن شود، بنابراین همه باید از این نظام و انقلاب حفاظت و برای اعتلای کشور تلاش کنیم.

وی با اشاره به هجمه و تبلیغات سنگین دشمنان برای ممانعت از حضور مردم در انتخابات یادآور شد: حتی کسانی که در خارج از کشور تاکید بر جمهوریت دارند برای عدم مشارکت تبلیغ می‌کنند.

سردار حسینی: مشارکت بالا ایران را قویتر و فشارها را بی‌اثر می‌کند

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان هم گفت: مشارکت بالا به قدرتمندتر شدن ایران، ارتقا و پیشرفت گفتمان انقلاب، قوی‌تر شدن محور مقاومت و بی‌اثر شدن فشارها و عقب نشینی دشمن می‌انجامد.

سردار سید صادق حسینی اظهار داشت: دشمنان برای چوب لای چرخ گذاشتن انقلاب اسلامی برنامه دارند و اگر ما سست بشویم آنها پیشروی و اگر تحرک داشته و کوشا باشیم آنها عقب نشینی می‌کنند.
وی با بیان اینکه با حضور و مشارکت گسترده مردم شاهد خلق حماسه دیگری خواهیم بود، اضافه کرد: حوادث تاریخی در سیر زندگی اثر مستقیم دارند و پیشرفت‌ها، توسعه، آرامش و امنیت متاثر از این حوادث تاریخی است که یکی از این حوادث تاریخی انتخابات است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه انتخابات تقابلی بین اسلام و کفر است و نقطه اوج برخورد ما با دشمنان محسوب می‌شود تاکید کرد: دشمنان کشور همه امکانات خود را پای کار آوردند تا با ایجاد یاس مردم را از حضور در انتخابات منصرف کنند.

سردار حسینی با اشاره به اینکه مشارکت مردم به معنی جنگ اعتقادی با دشمن است، افزود: انتخابات جنگی بین کشور ما و همه معاندین و مستکبرین است و مطمئن هستیم تعصب ایرانی این پیروزی را رقم زده و مسیر آفرینش این حماسه را محقق می‌کند.

وی با بیان اینکه باید اعتماد مردم را جلب و امید به آینده را تقویت کرد، یادآور شد: مشارکت عمومی و انتخاب اصلح انتخاب می‌تواند به شرایط موجود پایان داده و مشکل و گرهی از مردم باز کند.

در این نشست پیشکسوتان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم کردستان حضور داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha