۲۳ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84364748
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۵۷ رای اولی از شهرستان زرندیه در انتخابات مشارکت می‌کنند

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: ۹۵۷ نفر از دختران و پسران رای اولی این شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت می‌کنند که ۵۰۰ نفر از آنها از دختران هستند.

«سیامک سلیمانی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در قالب عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و انتظامی در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان مشارکت دارند.
وی بیان کرد: تعداد شعب اخذ رای به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به ۶۶ شعبه افزایش یافته و در مناطقی که احتمال ازدحام جمعیت وجود دارد، تعداد شعبات بیشتر از سال‌های گذشته است.
فرماندار زرندیه ادامه داد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان در روند برگزاری انتخابات در  اولویت‌ قرار دارد و در این زمینه انتظار است که مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار زرندیه عنوان کرد: ۹۵۷ تن از دختران و پسران این شهرستان برای نخستین بار به سن تکلیف سیاسی می رسند و در انتخابات پیش رو شرکت می کنند. رای اولی در شهرستان زرندیه مشارکت خواهند کرد.
سلیمانی بیان کرد: شرکت در انتخابات علاوه بر تعیین سرنوشت کشور، در عرصه‌های بین‌المللی نیز نقش بسزایی دارد تا دولتمردان بتوانند با قدرت بیشتری از حقوق جمهوری اسلامی دفاع کنند.
وی گفت: مردم با توجه به شاخص‌های فرد اصلح از دیدگاه امام (ره) و مقام معظم رهبری در انتخاب افراد دقت و توجه لازم را داشته باشند تا تحولات اساسی در شهرها و کشور را شاهد باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha