۲۳ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 84364713
۰ نفر

برچسب‌ها

 حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام است

قشم- ایرنا- مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان گفت: حضور مردم در انتخابات پشتوانه‌ای محکم برای نظام، منافع ملی و دولت آینده محسوب می‌شود.

محمد امین ذاکری روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: به قدرت رسیدن طیف‌های مختلف سیاسی در ادوار مختلف انتخابات از سلامت انتخابات در کشور نشان دارد.

وی ادامه داد: مردم نیز در طول چهل سال تجربه خوبی از انتخابات کسب کرده‌اند و امسال با بصیرت و آگاهی رییس جمهور و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا را انتخاب خواهند کرد.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان تصریح کرد: اصحاب رسانه به عنوان قشر فرهیخته جامعه در دعوت مردم به شرکت در انتخابات ایفای نقش کردند که نشان از عمق بینش سیاسی آن‌ها در برابر تبلیغات سوء بدخواهان است.

وی افزود: اصحاب رسانه استان هرمزگان برای دعوت و خلق حماسه حضور حداکثری مردم در این رویداد برنامه ریزی کرده‌اند.

ذاکری ادامه داد: خبرنگاران همچنین با قلم خود می‌توانند بر رفتار انتخاباتی نیز تاثیر گذار باشند در انتخاب اصلح به مردم کمک کنند.

وی اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون، مسیر رشد و تعالی نظام با مشارکت، حمایت و انتخاب میسر شده است.

مسوول سازمان مسیج رسانه استان هرمزگان خاطر نشان کرد: مردم برای عزت ، استقلال و آزادی کشور جانفشانی‌ها کرده‌اند و اجازه نمی‌دهند تا بیگانگان و دشمنان در توطئه‌های خود موفق شوند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha