تشویق مردم به حضور گسترده در انتخابات اولویت برنامه‌ها است

اراک - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات «عبدالناصر همتی» نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی گفت: تشویق مردم به حضور گسترده در انتخابات اولویت برنامه‌های این نامزد انتخاباتی است.

«سعید نادری» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از موضوعاتی که کلیت انتخابات ۲۸ خردادماه را تهدیدمی‌کند، حضور پیدا نکردن مردم در تعیین سرنوشت خود است که این امر دلایل مختلفی دارد.

وی بیان کرد: جای تاسف دارد جریاناتی تلاش می‌کنند تا کمترین مشارکت در این انتخابات صورت گیرد و از حضور حداکثری مردم به جد در هراس هستند زیرا هر زمان مردم پای صحنه بوده و حضور حداکثری داشته اند به طور قطع به تفکر آنها رای نداده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات همتی در استان مرکزی ادامه داد: بزرگترین رقیب همتی در انتخابات، شرکت نکردن مردم در این مشارکت سیاسی است، چون اگر مردم پای صندوق های رای آیند، خودشان می‌دانند به چه تفکری باید رای دهند.

وی گفت: در این دوره از انتخابات با توجه به شیوع ویروس کرونا، بیشتر برنامه های انتخاباتی همتی در فضای مجازی صورت گرفته است و با قدرت در این حوزه وارد شده‌ایم و یک معاونت با رویکرد فضای مجازی در ستاد استان مرکزی شکل گرفته که برنامه‌های این نامزد انتخاباتی از این مسیر به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات همتی در استان مرکزی اضافه کرد: ستاد جوانان، بانوان و دانشجویان همتی در تمام شهرستان‌های استان فعال شده و همه در این ستاد در حال انجام فعالیت‌های انتخاباتی همتی هستند.

نادری تصریح کرد: اقتصاد و معیشت بزرگترین معضل و مشکل کشور است و رفع این مشکلات یکی از مهمترین برنامه‌های عبدالناصر همتی برای اداره امور کشور است که این مهم با حضور یک اقتصاددان در راس کشور قابل حل است.

وی عنوان کرد: فردی که بینش اقتصادی و درک درستی از اقتصاد داشته باشد می‌تواند با مدیریت درست ناشی از علم و تجربه خود، شیوه‌های پذیرفته شده در دنیا می‌تواند وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

رئیس ستاد انتخاباتی همتی در استان مرکزی افزود: بحث سیاست خارجی و تعامل با دنیا از دیگر برنامه‌های مهم همتی است که در مناظره‌های تلویزیونی نیز بارها اعلام شد و شاید بخش زیادی از مشکلات کشور ناشی از تحریم و عدم پیوستن به اف ای تی اف باشد که بانک‌ها و مبادلات پولی کشور را زمین‌گیر کرده است و نمی‌توانیم با دنیا تعامل داشته باشیم.

نادری گفت: عدم تعامل با دنیا و عدم داد و ستد و تجارت آزاد با دنیای خارج یکی  از دلایل اصلی وضعیت اقتصادی کشور است و همتی به این موضوع به درستی اشاره کرده و شعارش تعامل از خانه تا جهان است.

وی تاکید کرد: به نظر من اگر همتی رئیس جمهور شود و با استفاده از کسانی که تفکر تعامل با دنیا را دارند، می‌تواند مشکلات کشور را حل کند و مردم باید توجه کنند که کسانی که الان صحبت از تعامل با دنیا و یا پذیرش طبیعی برجام می‌کنند، قبلا نظرات دیگری داشتند.

رئیس ستاد انتخابات همتی در استان مرکزی ادامه داد: مردم آگاه باشند این صحبت‌ها هم‌اکنون در جعبه انتخاباتی انجام می‌شود، البته ما خوشحال می‌شویم که برخی دوستان هم به جبهه عقلانیت بپیوندند و در اداره امور کشور عقلانیت را سرلوحه امور خود قرار دهند.

نادری اظهار داشت: اینکه برخی افراد چقدر صحبت‌های امروزشان واقعی است و از اعتقاد قلبی آنها ناشی می‌شود را باید بررسی کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار خواهد شد.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رئیس‌الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و عبدالناصر همتی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha