رییس ستاد شمال شرق رییسی: تحقق مشارکت حداکثری مهمتر از انتخاب فرد است

بجنورد- ایرنا- رییس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در استان های شرق کشور گفت: مشارکت حداکثری و حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد با اهمیت تر از انتخاب فرد خاص برای ریاست جمهوری است و همه ما باید برای تحقق آن تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "موسی شربت دار"  در دیدار علمای اهل سنت خراسان شمالی، اظهار داشت: بی تردید حضور پرشور مردمی در  ۲۸ خردادماه، ضربه ای محکم به دشمنان است و این انتخابات نیز بهانه ای برای تجدید عهد با آرمان های مقدس نظام و انقلاب اسلامی است و  مردم نباید این مشارکت در انتخابات را از خود سلب کنند.
وی اضافه کرد : در واقع جدای از این که چه کسی را برای ریاست جمهوری انتخاب می کنیم باید برای حضور پرشور در انتخابات از همه ظرفیت ها بهره بگیریم.
شربت دار اظهارداشت :  در دولت رییسی برای انتخات مسوولان استانی گویش و زبان، قومیت و جغرافیا مطرح نیست و در این دولت مردمی، ایرانی بودن کافی است و از ظرفیت تمامی اندیشمندان و خردمندان هر منطقه برای رفع مشکلات هر استانی بهره گرفته می شود و  در واقع دولت مردمی معتقد به استفاده از تمام جناح ها و تفکرات برای برون رفت  از مشکلات کشور است.
رییس ستاد رییسی در شمالشرق کشور گفت : حق مردم نیست که گرفتار سختی ها و مشکلات معیشتی باشند و مردم خراسان شمالی در مقابله با بسیاری از بحران ها، گوش به فرمان امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب بودند و همیشه در صحنه های سیاسی خوش درخشیدند ولی قدر این مردم دانسته نشده است.

برگشت اقتدار کشور با دولت مردمی 

رییس ستاد حجت الاسلام رییسی در استان های شرق کشور گفت: دولت مردمی  حجت الاسلام رییسی خواهان مبارزه با فساد، اصلاح ساختار بیمار اداری، بازگشت ارزش پول ملی و تغییر برای بازگشت اقتدار منطقه ای و استقلال کشور است به گونه ای که به جای نگاه به کدخدا، دستش را به سوی خدا و مردم دراز می کند.

شربتدار عدم به کار گیری مدیران نالایق و غربگرا و مدیریت شفاف را از برنامه های دولت مردمی رییسی اعلام کرد.

تبلیغات رسانه های معاند برای کاهش مشارکت 
استاندار سابق خراسان شمالی نیز با اشاره به نقش رسانه های دشمن برای کاهش مشارکت سیاسی در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار داشت: از مدت ها قبل دشمنان نظام و انقلاب با استفاده از ابزار رسانه ای خود بدنبال آن هستند تا مردم را به عدم حضور در پای صندوق های رای تشویق کنند.
محمدحسین جهانبخش افزود: مردم ایران ثابت کرده اند که هیچ گاه فریب توطئه های دشمنان را نخواهند خورد و با حضور پرشور در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

وی تکیه بر ظرفیت های داخلی کشور را از ویژگی های رییس جمهور اصلح دانست و گفت: باید رییس جمهوری را انتخاب کنیم که متکی بر ظرفیت داخلی و نیروی جوان باشد و برای عزت و اقتدار کشور نقش آفرینی کند.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری همزمان با میاندوره ای پنجمین انتخابات خبرگان رهبری و میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خردادماه سال جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha