۲۳ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84364629
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مربی سابق تیم ملی کرواسی: در یورو مدعی هستیم

تهران- ایرنا- مربی اسبق تیم ملی کرواسی، گفت: تیم ما تغییراتی داشته اما همچنان قدرتمند هستیم و می‌توانیم در یورو مدعی باشیم.

به گزارش ایرنا، این روزها ذهن فوتبالدوستان در سرتاسر دنیا معطوف به مسابقات یورو است. این دیدارها امروز در گروه چهارم پیگیری می‌شود.گروهی که در آن تیم‌های انگلیس، اسکاتلند، جمهوری چک و نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ یعنی کرواسی قرار دارد.

آندره پانادیچ که زمان مربیگری آنته کاچیچ در تیم ملی کرواسی دستیار این مربی بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد مسابقات یورو، چهره متفاوت تیم ملی کرواسی نسبت به جام جهانی و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

تیم ملی کرواسی به عنوان نایب قهرمان جام جهانی امروز کارش را در مسابقات یورو با بازی با انگلیس آغاز خواهد کرد. شرایط این تیم را چطور می‌بینید؟

ما تیم خیلی خوبی داریم و امسال به موفقیت در مسابقات یورو خیلی خوشبین هستیم. کار ما سخت است اما به موفقیت در یورو خوشبین هستیم.

کرواسی نسبت به جام جهانی تغییرات زیادی داشته است. این تیم را چطور می‌بینید؟

تیم ما با چهره متفاوتی در این مسابقات حاضر است. دیگر بازیکنانی مانند مانژوکیچ، کورلوکا، استرینیچ و راکیتیچ دیگر در تیم ملی نیستند اما نفرات جوانی جایگزین آنها شدند که همه در پست خود جزو بهترین ها هستند.

مربی سابق تیم ملی کرواسی: در یورو مدعی هستیم

گروه کرواسی را در این مسابقات چطور می‌بینید؟جایی که تیم شما باید به مصاف انگلیس، جمهوری چک و اسکاتلند بروند.

چیزی که مشهود است این است که در گروه آسانی قرار نداریم و کار سختی پیش روی ما است اما فکر می‌کنم به دور بعد بازی‌ها صعود خواهیم کرد.

با توجه به تغییرات صورت گرفته به نظر نمی‌رسد که کرواسی مانند قبل قدرتمند باشد. نظر شما در این باره چیست؟

راستش را بخواهید در دیدارهای اخیر تیم ما خوب بازی نکرد. آن هم به خاطر این بود که بازیکنان در آن دیدارها تجربه لازم را نداشتند و بیشتر آن دیدارها برای بالا بردن تجربه تیم برگزار شد اما به عقیده من کرواسی همچنان مانند قبل قدرتمند است.

یورو هیچ گاه برای کرواسی خوش یمن نبوده و این تیم نتوانسته کسب عنوان کند. آیا این تیم می‌تواند امسال این طلسم را بشکند؟

همه چیز امکان پذیر است. بهترین تیم‌های دنیا در این تورنمنت هستند و کار سخت است.

به غیر از کرواسی دیگر چه تیم‌هایی را مدعی می‌دانید؟

تیم‌هایی مانند اسپانیا، پرتغال، انگلیس، آلمان، بلژیک، ایتالیا هم تیم‌های خوبی هستند اما باز هم می‌گویم که کرواسی هم مدعی است.

ستاره تیم کرواسی از دید شما چه کسی خواهد بود؟

مودریچ . او هنوز بی‌نظیر و یکی از بهترین های دنیاست.

مربی سابق تیم ملی کرواسی: در یورو مدعی هستیم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha