فرماندار:مقدمات برگزاری انتخابات امن و سالم در ثلاث‌باباجانی فراهم است

کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: مقدمات برگزاری انتخابات امن و سالم در این شهرستان فراهم شده و مشکلی در خصوص تامین امنیت و سلامت انتخابات وجود ندارد.

به گزارش ایرنا؛ «یدالله شکری» روز یکشنبه در نشست با کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی، افزود: هیات اجرایی سیزدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۷۵ شعبه را برای جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد تعیین کرده است.

وی ادامه داد: یک هزار و ۴۰۰ نفر در بخش های مختلف، کار اجرای انتخابات در ثلاث باباجانی را بر عهده دارند.

فرماندار ثلاث باباجانی اظهار داشت: ششمین دوره انتخابات شوراها در ۸۱ روستای بخش‌های مرکزی، زمکان و ازگله این شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

شکری با بیان اینکه ۴۱ نامزد در انتخابات شورای شهر با هم رقابت می کنند اضافه کرد: در شهر تازه آباد ۱۸ نامزد، در شهر میرآباد ۱۳ نامزد و در شهر ازگله ۱۰ نفر با هم به رقابت خواهند پرداخت.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha