۲۳ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۷
کد خبرنگار: 909
کد خبر: 84364483
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سفر انتخاباتی سید ابراهیم رییسی به اصفهان لغو شد

اصفهان - ایرنا - رییس ستاد مرکزی تبلیغات حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در استان اصفهان از لغو شدن سفر این نامزد انتخاباتی به اصفهان خبر داد.

به گزارش ایرنا، مقرر بود سفر انتخاباتی رییسی به اصفهان فردا دوشنبه انجام شود.

رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین رییسی در اصفهان روز یکشنبه، دلیل لغو این سفر را حساسیت این نامزد انتخابات ریاست جمهوری نسبت به سلامت عمومی و عدم بروز کوچک ترین تهدید برای سلامت مردم اعلام کرد.

سید رضا مرتضوی با اشاره به پیش بینی سخت گیرانه ترین و دقیق ترین پروتکل های بهداشتی و تمهیدات حفاظتی ویژه به منظور حفظ سلامت مردم ، حساسیت بیش از پیش نسبت به سلامت مردم در جریان دیدارهای عمومی را دلیل لغو سفر وی به اصفهان عنوان کرد.

رییس ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین رییسی در استان اصفهان، خاطرنشان کرد که تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری این نامزد انتخاباتی با تمرکز بر گفتمان غنی و ارزشمند و از طریق رسانه‌های دیداری شنیداری و فضای مجازی در دسترس عموم قرار می گیرد.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار می‌شود.

حدود سه میلیون و ۶۴۴ هزار نفر از جمعیت پنج میلیون نفری استان اصفهان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دادن هستند.

استان اصفهان ۲۴ شهرستان دارد که ۸۸ درصد از جمعیت آن در ۱۱۱ شهر زندگی می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha