سفر انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی به شیراز لغو شد

شیراز- ایرنا- رئیس ستاد انتخاباتی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری در استان فارس اعلام کرد که این نامزد انتخابات طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار بود امروز یکشنبه ۲۳ خردادماه جاری به شیراز سفر کند اما به دلیل تداخل زمانی برنامه‌ها، این سفر لغو شد.

هادی قاسمپور صادقی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: قرار بود قاضی‌زاده هاشمی در سفر به شیراز در جمع هواداران خود به ایراد سخنرانی بپردازد اما به دلیل تغییرات زمانی که در برنامه این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمد، این سفر لغو شد.
قاسمپور صادقی ادامه داد: هر چند سفر آقای قاضی زاده به شیراز کنسل شد اما خانم زهرا شیخی رئیس ستاد انتخاباتی وی در کشور، در جشن دهه کرامت در بوستان فضیلت حاضر می شوند و این همایش به صورت ویدیو کنفرانسی و با حضور قاضی‌زاده هاشمی برگزار خواهد شد.
وی همچنین گفت: با وجود تلاش بسیاری که برای حضور قاضی‌زاده هاشمی در جمع هوادارانشان در روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه داشتیم اما شرایط برای این سفر نیز مهیا نشد و باید بگویم که امکان سفر ایشان به شیراز وجود ندارد.
رئیس ستاد انتخاباتی این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان فارس گفت: قاضی‌زاده هاشمی از مردم شیراز برای لغو این سفر و حضور نیافتن خود در این مراسم عذرخواهی کرد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha