مردم بار دیگر در انتخابات حماسه می‌آفرینند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: هموطنان همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی در صحنه حق علیه باطل حضور چشمگیر داشته اند، بار دیگر با حضور در" انتخابات ۱۴۰۰"حماسه ای دیگر می آفرینند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در جمع کارکنان سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: هموطنان همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی در صحنه حق علیه باطل حضور چشمگیر داشته اند، بار دیگر با حضور در" انتخابات ۱۴۰۰"حماسه ای دیگر می آفرینند.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: رای دادن قرار گرفتن زیر پرچم لااله الاالله است، عدم حضور پای صندوق رای زیر بیرق شیطان رفتن است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با اشاره به کلام امام راحل(ره) که  فرمودند" علاج مشکلات کشور در همین دو کلمه است جمهوری اسلامی، نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد و من به جمهوری اسلامی رای می دهم"و به تعبیر شهید مطهری که محتوای آن، اسلام و شکلش، جمهوری است، افزود: جمهوری بدون اسلام  و اسلام بدون جمهوری معنا ندارد و لازمه اعتماد به جمهوری اسلامی، توحید است.

وی با اشاره به سخنی دیگر از امام خمینی (ره) که حضور درپای صندوق های رای را فریضه ای دینی تعبیر کرده اند، گفت: همانطور که رای دادن به نظام جمهوری اسلامی از الزامات بود، این انتخابات هم یک آری دیگر به جمهوری اسلامی است و جزء الزامات است و از مظاهر توحید پروردگار متعال است. همچنین امام راحل در وصیت نامه خود فرمودند: عدم حضور در انتخابات در برخی مقاطع چه بسا گناهی است بزرگ و در ردیف گناهان کبیره است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی بیان داشت: نیروی انتظامی هوشیار است، دشمنی و دشمن ها را می شناسد، می داند دشمن در این مقطع  همه امکاناتش را به کار گرفته تا مردم پای صندوق رای حضور بهم نرسانند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه انتخابات ۱۴۰۰ و دیگر انتخابات، تضمین کننده امنیت کشور است، افزود: با شرکت نکردن در انتخابات، کار درست نمی شود، دیگران را تشویق به شرکت در انتخابات کنید، به تعبیردیگر سخن از آمدن نیست بلکه سخن از آوردن است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha