حمایت مهرعلیزاده از لیست شورای شهر تهران و استان‌های جبهه اصلاحات

تهران - ایرنا - ستاد دکتر مهرعلیزاده از لیست شورای شهر تهران و استان‌های جبهه اصلاحات در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا حمایت کرد.

به گزارش ایرنا، ستاد دکتر محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شنبه شب در بیانیه ای حمایت خود را از لیست شورای شهر تهران و استان‌های جبهه اصلاحات در انتخابات شورای اسلامی حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: با رونمایی از فهرست نهایی جبهه اصلاحات در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران،  عملا فعالیت های انتخاباتی شورای اسلامی نیز آغاز گشت.

بدینوسیله معرفی کاندیداهای شورای اسلامی را به فال نیک می‌گیریم و رفتاری مسئولانه در حوزه افزایش مشارکت عمومی و تقویت مدیریت شهری می‌دانیم.

ستاد انتخاباتی مهندس محسن مهرعلیزاده حمایت خود را از لیست واحد جبهه اصلاحات در تهران و مراکز استان‌ها و سایر شهرستانها اعلام می‌نماید و از همه همراهان می‌خواهد حتما روز جمعه ۲۸ خرداد در کنار رای به کاندیدای مورد نظر به لیست کامل اصلاح طلبان رای دهند

جا دارد در اینجا خطاب به همکاران مسئولیت شناس خود در نهاد اجماع ساز یادآور شویم که با وجود تفاوت‌های شکلی و ظاهری، انتخابات  شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری به هم تنیده شده است.
توجه مردم به رای دادن به لیست شوراها و عدم سفارش به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری تناقضی است که هدف اولیه را نیز با عدم توفیق همراه خواهد نمود

چه خوب است که در طی مدت باقی مانده با تحلیل شرایط و میانجیگری مسئولیت شناسانه نگذارند که صحنه آرایی خطرناک جریان تمامیت خواه برای یکدست کردن همه ارکان حاکمیت محقق گردد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha