بازدید مونسان از نمایشگاه شهرها و روستاهای جهانی صنایع‌دستی

تهران-ایرنا-وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از نمایشگاه آثار شهرها و روستاهای جهانی صنایع‌دستی بازدید کرد.

به گزارش ایرنا از میراث سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی‌اصغر مونسان عصر امروز شنبه با حضور در ساختمان مرکزی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، از نمایشگاه آثار شهرها و روستاهای جهانی صنایع‌دستی که به مناسبت ۲۰ خرداد (روز جهانی صنایع‌دستی) برگزار شده است، بازدید کرد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در این بازدید با گرامی‌داشت ۲۰ خرداد روز جهانی صنایع‌دستی، بر حمایت‌های دولت تدبیر و امید از هنرهای سنتی و صنایع‌دستی تاکید کرد.

او در این بازدید طی گفت‌وگو با تعدادی از هنرمندان از نزدیک با فعالیت‌های آنان آشنا شد.

در این بازدید، ماکت دو کتاب مرتبط با هنر فرش‌بافی و نیز یک اثر نفیس که با استفاده از هنر ملیله زنجان ساخته شده بود، توسط دکتر مونسان رونمایی شد.

در این بازدید پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علیرضا ایزدی مدیرکل امور بین‌الملل و حوزه وزارتی، تعدادی از مدیران شهری و شهرداران و مسئولانی از شهرها و روستاهای جهانی صنایع‌دستی حضور داشتند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ۲۲ الی ۲۶ خرداد ماه جاری از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ به ساختمان مرکزی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به آدرس خیابان آزادی، جنب بزرگراه یادگار امام مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha