استاندار: توسعه اصفهان در گرو همدلی و مشارکت همه است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: بی‌شک توسعه اصفهان و رسیدن به جایگاه واقعی خود در کشور در گرو همدلی، همزبانی و مشارکت همه است.

عباس رضایی شنبه شب در آیین بهره‌برداری از مجموعه پل‌ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد قاسم سلیمانی افزود: وحدت و هماهنگی میان بخش‌های مختلف اصفهان در حوزه‌های متنوع را نباید از دست داد و امیدواریم این همدلی استمرار یافته و توسعه یابد.
وی بیان کرد: به برکت همین همراهی و همکاری هر روز شاهد افتتاح طرح‌های گوناگونی در اصفهان هستیم.
استاندار اصفهان همچنین از فعالیت پرقدرت شهرداری اصفهان و اعضای شورای اسلامی شهر در عمران و خدمات شهری قدردانی کرد.

شهردار: عدالت فضایی در اصفهان به بهترین نحو محقق شده است


شهردار اصفهان نیز در آیین بهره‌برداری از مجموعه پل‌ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی و راه و شهرسازی در شهر گفت: هر روز در شهر شاهد افتتاح طرح‌های مختلف هستیم و می‌توان گفت که عدالت فضایی به نحو شایسته‌ای در شهر محقق شده است.
قدرت الله نوروزی افزود: این حرکت براساس برنامه ۱۴۰۵ با سرعت تداوم خواهد داشت و شورای شهر ششم نیز نباید از اجرای این برنامه کوتاه بیاید.
وی با اشاره به ساخت سالن اجلاس با اعتبار یک‌هزار میلیارد تومان، نمایشگاه بین‌المللی با ۲۳۰ میلیارد تومان و نیز ساخت میدان شهدای هسته‌ای، میدان ورزشگاه و پل آفتاب در شهر اصفهان ادامه داد: احداث پل آفتاب درجاده فرودگاه از اساسی‌ترین پل‌هایی است که در کاهش ترافیک، حوادث رانندگی، آلودگی هوا و همچنین افزایش ایمنی تردد نقش داشته است.
شهردار اصفهان تصریح‌ کرد: پل قهجاورستان در حال ساخت و پل شهید بابایی، بهاران، شهید روح الامین و شهید کشوری نیز احداث شده است.
وی همچنین از تعریض پل شهید ستاری خبر داد و گفت: به زودی پل جدیدی در حاشیه زندان ساخته می‌شود که حلقه حفاظتی را به سمت دُرچه هدایت می‌کند.
نوروزی خاطرنشان کرد: برای احداث بلوار فرزانگان به طول ۶ کیلومتر و عرض ۳۶ متر حدود ۲۲ هکتار در دوره قبل و جدید شهرداری آزادسازی و موجب کاهش مرگ و میر روزانه ناشی از حوادث رانندگی در این نقطه شد.
وی اظهارداشت: برای احداث پل شهید سلیمانی نیز حدود ۵۰ هکتار زمین آزادسازی و طی مذاکره با مالکان از آنان خریداری شد که دو هکتار آن باقی مانده و در مرحله مذاکره برای آزادسازی آن هستیم.
شهردار اصفهان بیان کرد: احداث پل شهید سپهبد سلیمانی نتیجه همدلی و همراهی و حمایت همه مجموعه‌های استان، شهرداری و شورای شهر و تشویق وزارت راه و شهرسازی بود.
وی در زمینه عدالت فضایی در شهر یادآور شد: دوره جدید شهرداری، در منطقه حصه چهار ورزشگاه ساخته و تمامی خیابان‌های آن آسفالت شد.
نوروزی اضافه کرد: در خوراسگان و رهنان سالن سینما احداث شد و درآینده نزدیک میدان شهدای هسته‌ای با هزینه ۴۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.
آیین بهره‌برداری رسمی پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد قاسم سلیمانی حضور وزیر راه، استاندار، فرماندار و شهردار اصفهان و اعضای شورای شهر شنبه شب برگزار شد.
مجموعه پل‌ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد قاسم سلیمانی نقطه صفر حلقه حفاظتی اصفهان و واقع در ورودی اصفهان از سمت خوراسگان در منطقه ١۵ شهرداری اصفهان با هزینه ۲۱۷۰ میلیارد ریال در مدت ۲۰ ماه از سوی شهرداری اصفهان احداث شده است.
این تقاطع دارای پنج قطعه پل با طول ۱.۵ کیلومتر است که کاهش آلودگی هوا، افزایش ایمنی تردد شهروندان، کاهش زمان سفر و روان‌ساری ترافیک شرق اصفهان را به ارمغان می‌آورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha