فعال انتخاباتی: مشارکت پایین در انتخابات دشمن را جری می‌کند

سبزوار- ایرنا- رییس ستاد انتخاباتی سیدابراهیم رییسی در غرب خراسان رضوی گفت: هرچه میزان مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پایین‌تر باشد دشمن جری‌تر شده و با برنامه‌تر به تخاصم خود با جمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.

بهروز محبی شامگاه شنبه در آیین گشایش ستاد جوانان این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سبزوار افزود: افرادی که در عرصه انتخابات شرکت نمی کنند،  سهمی مستقیم در ضربه ای که دشمن به نظام و حاکمیت می زند، خواهند داشت.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت انتخابات تصریح کرد: فرصتی تاریخی در پیش است و ملت ایران می تواند با استفاده از آن با انتخابی درست، قطار سعادت خود را به درستی هدایت کند.

محبی افزود: به طور یقین مردم با حضور پرشور و آگاهانه خود در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش خواهند گذاشت.

وی ادامه داد: مردم در انتخابات ریاست جمهوری به نامزدی رای دهند که مشکلات مردم را بشناسد و برای حل مشکلات انگیزه مضاعف و کارنامه درخشانی داشته باشد.

این نماینده مجلس گفت: امروز مشکل اصلی مردم تبعیض، بی عدالتی  و مشکلات اقتصادی و نه اینترنت، حجاب و  گشت ارشاد است که از سوی برخی نامزدها در مناظرات برجسته شده است.

محبی با اشاره به کارنامه درخشان حجت الاسلام رییسی در قوه قضاییه افزود: بر خلاف برخی اظهار نظرها، در دوران حضور وی در مسند قوه قضاییه، هیچ روزنامه و سایتی تعطیل نشده و با وجود همه بداخلاقی ها، زندانیان امنیتی فراوانی آزاد شده اند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha