۲۲ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۰۸
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84364037
۰ نفر

برچسب‌ها

دادستان پاوه: برق محله‌های پرتجمع قطع می‌شود

کرمانشاه ـ ایرناـ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه گفت: در این شرایط که پاوه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، برق محله هایی که در آنها مراسم عزا و یا عروسی برگزار شود با حکم دادستانی قطع خواهد شد.

به گزارش ایرنا؛ «نوید صحرایی» روز شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان پاوه افزود: در صورت گزارش مراسم عروسی، داماد و پدر داماد بلافاصله بازداشت خواهند شد.

وی تاکید کرد: شهرداری ها از برگزاری مراسم تدفین بالای ۱۰ نفر و مراسمات ترحیم و عروسی جلوگیری نماید و در صورت عدم همکاری به دادستانی اعلام نمایند تا بلافاصله به شدت برخورد شود چرا که جان مردم قابل معامله با هیچ چیز دیگری نخواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه با بیان اینکه پاوه هم اکنون یکی از معدود شهرستانهای کشور است که دارای وضعیت قرمز است تصریح کرد: همه شهروندان شهرستان پاوه ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

الماسی اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی از امروز موظف است با رانندگان وسایط نقلیه مسافرکش عمومی داخل شهر که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد جدی و قاطع نماید و خودروهای متخلف به مدت ۱۵ روز در پارکینگ متوقف شوند.

وی با بیان اینکه شهرستان پاوه درگیر تعارفات مختلف است و این تعارفات همه سویه شهرستان را با وضعیتی بغرنج مواجه نموده است تاکید کرد: تمام ادارات با شرح وظایف خود در ستاد مقابله با کرونا آشنایی دارند بنابراین همه ادارات موظف هستند پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه با تاکید بر اینکه هیچ یک از ستادهای انتخاباتی اجازه تجمع را ندارند ادامه داد: اداره اماکن و اتاق اصناف ظرف ساعات آینده موظف هستند تمام قهوه خانه سطح شهرستان را تعطیل نمایند در صورت عدم همکاری قهوه خانه های متخلف پلمپ شوند.

صحرایی افزود: ورود خودروهای غیر از پلاک بومی به پاوه ممنوع است و پلیس راهور موظف است در مبادی ورودی شهرستان بصورت ۲۴ ساعته اعمال قانون نموده و ضمن برگشت خودروهای غیر بومی، برای متخلفین جرایم سنگین در نظر گرفته شود.

وی گفت: بر اساس دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا ، تمام واحدهای اقامتی در مواقع شرایط قرمز تعطیل هستند و میراث فرهنگی ، اتاق اصناف و صنعت و معدن موظف به نظارت هستند.

شهرستان مرزی پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha