فناوران برای آشنایی با نیازهای «ابزار دقیق و اتوماسیون»ثبت نام کنند

تهران- ایرنا -رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه «ابزار دقیق و اتوماسیون» با حضور صنایع نیروگاهی، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صنایع فولاد، ذوب معدن و سیمان و صنایع خودرو برگزار می‌شود و فناوران می‌توانند برای حضور در این چالش ثبت‌نام کنند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه ابزار دقیق و اتوماسیون از سلسله رویدادهای تاب‌آوری و رقابت‌پذیری زنجیره‌های ارزش با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان ۲۸ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

صنایع نیروگاهی، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صنایع فولاد، ذوب معدن و سیمان و صنایع خودرو از جمله صنایع حاضر در این رویداد خواهند بود.

در این رویداد نیازهای فناورانه در حوزه ساخت تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون شامل متر یا اندازه گیر یا نمایشگر، کنترلر، نشان‌دهنده یا ایندیکتور،‌ ترانسمیتر یا انتقال دهنده، کنترل ولو یا شیر کنترل، کالیبراتور و رکوردر یا دیتالاگر یا ثبات از سوی فعالان این حوزه ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این چالش فناورانه می‌توانند با مراجعه به سایت این رویداد event.daneshbonyan.info نسبت به ثبت‌نام در رویداد اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166980825 تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha