انتخاب اصلح امنیت کشور را در برابر دشمنان بیمه می‌کند

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح کشور را در برابر تهدیدات دشمنان بیمه می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سیدصادق حسینی روز شنبه در نشست روشنگری انتخابات که با حضور فرماندار سروآباد، مسوولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرواباد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد اظهار داشت: شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد سالجاری یک وظیفه دینی و تکلیف شرعی است که همه ملت ایران باید در پای صندوق های رای حاضر شوند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی افزود: در بحث انتخاب رییس جمهور و در بحث انتخاب شوراهای اسلامی مردم باید کسانی را انتخاب کنند که روحیه جهادی و انقلابی داشته باشند و بتوانند مشکلات مردم را پیگیری کنند و خدمت به مردم را وظیفه خود بدانند نه اینکه منت بگذارند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان یادآور شد: عملکرد و برنامه ها و سوابق کاندیداها را بررسی کنید و باید تلاش کنیم فردی را انتخاب کنیم که از ارزش های دینی و آرمان های انقلاب دفاع کند و با روحیه ای جهادی گره ای از مشکلات مردم را باز کند.

وی اضافه کرد: امروز دشمنان تمام توان و تلاش خود را بکار بسته اند تا مانع از حضور مردم در پای صندوق های رای شوند و با هجمه های فرهنگی و شایعه پراکنی ها از جمله اینکه موج پنجم و خطرناک کرونا در راه است می کوشند مردم را از رای دادن منصرف کنند.

سردار حسینی تاکید کرد: بدون تردید ملت ایران اسلامی همچون گذشته که دشمنان را مایوس و ناامید کردند این بار نیز یک تو دهنی محکم به دهان دشمنان می زنند و با حضور پرشور خود در پای صندوق های  رای و انتخاب فرد اصلح دشمنان را مایوس و ناامید می کنند.

وی با اشاره به وعده های دشمنان گفت: مردم ما باید بدانند که دشمنان هیچ وقت به دنبال امنیت و آرامش ما نیستند بلکه می خواهند به انقلاب اسلامی ما ضربه بزنند، دین اسلام را از مردم بگیرند و استقلال و آزادی که انقلاب اسلامی برای کشور به ارمغان آورده آن را گرفته و ملت ایران را زیر سلطه و ظلم خود قرار دهند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: حضور حداکثری ملت ایران در جمعه هفته جاری در پای صندوق های رای مُهر تاییدی بر حقانیت انقلاب اسلامی و نه گفتن به دشمنان است و این پیام را به دشمنان می رساند که ملت ایران برای انقلابی که با خون خود به دست آورده اند تا پای جان ایستاده اند و از آن حراست خواهند کرد.

امام جمعه سروآباد نیز در ادامه شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی و وظیفه دینی عنوان کرد و گفت: حضور در پای صندوق های رای بر همه ملت ایران واجب و ضروری است و همه باید در این عرصه مهم سیاسی کشور حضوری پرشور داشته باشند.

انتخاب اصلح امنیت کشور را در برابر دشمنان بیمه می‌کند

ماموستا سید عبدالقادر حسینی افزود: انتخابات در کشور ما ایران اسلامی، مظهر اقتدار و دموکراسی دینی است و اگر امروز ملت ایران در امنیت و آرامش به سر می برند به برکت این انقلاب مردمی است که رای خود مردم به پیروزی رسیده است.

وی یادآور شد: ملت ایران باید در این برهه حساس زمانی هوشیار و آگاه باشند و به شایعات و وعده و وعیدهای دشمنان توجه نکنند و با حضور پرشور در پای صندوق های رای ضمن اینکه انقلاب اسلامی را بیمه می کنند مشت سنگینی بر دهان دشمنان بزنند.

امام جمعه سروآباد اضافه کرد: انتخابات ۲۸ خرداد که انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا است بسیار مهم و سرنوشت ساز است و مردم با انتخاب یک فرد اصلح برای رییس جمهوری و انتخاب افراد اصلح برای شورای اسلامی شهر و روستا در حفظ امنیت و آرامش کشور تاثیرگذار واقع شوند و چشم طمع دشمنان که به سرمایه های این کشور دوخته شده را کور کنند و یکبار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به رخ دشمنان بکشند.

وی تاکید کرد: حضور در انتخابات جمعه هفته جاری برگ زرین دیگری به افتخارات نظام اضافه می کند و انقلاب اسلامی را تنومند و محکم تر کرده و دشمنان را مایوس و ناامید می کنند همانگونه که در طول ۴۳ سال این مهم رقم خورده است.

فرماندار سروآباد هم در ادامه حضور در انتخابات ۲۸ خرداد را وظیفه همه ملت ایران بیان کرد و گفت: مهمترین مسئله مهم امروز کشور بحث انتخابات در پیش رو است که دشمنان با تمام توان و تلاش خود وارد میدان شده و به هر نحو ممکن قصد دارد ملت ایران را از حضور در انتخابات منع کند.

انتخاب اصلح امنیت کشور را در برابر دشمنان بیمه می‌کند

یوسف باشی افزود: تلاش دشمنان برای ناامید کردن مردم در پای صندوق های رای مسئله جدیدی نیست بلکه در طول ۴۳ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با انواع برنامه ها و توطئه های شوم و شیطانی در تلاش بوده اند که مردم را از نظام و انقلاب اسلامی دور کنند اما هر بار شکست خورده اند و قطع به یقین این بار نیز شکست خواهند خورد.

وی یادآور شد: انتخابات به فرموده رهبر معظم انقلاب علاج دردهای مزمن کشور است و این مهم انجام نمی شود مگر با انتخاب اصلح و انتخاب اصلح نیز در گرو حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.

وی تاکید کرد: لذا هرکسی که دل در گرو انقلاب اسلامی و پیشرفت و آبادانی کشور دارد باید در انتخابات شرکت کند و سایر افراد را نیز برای حضور پرشور در انتخابات تشویق و ترغیب کند تا مشت سنگینی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی باشد.

فرماندار سروآباد اضافه کرد: ملت ایران به یقین بدانند که حضور در پای صندوق های رای امنیت و آرامش کنونی جامعه را بیمه و تضمین می کند و باعث عزت و افتخار و سربلندی ایران اسلامی در سراسر جهان خواهد بود لذا همه باید در انتخابات ۲۸ خرداد حضوری دشمن شکن داشته باشیم و یکبار دیگر دشمنان را مایوس و ناامید کنیم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در شهرستان سروآباد گفت: در این شهرستان ۷۲ شعبه برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است که از این تعداد صندوق هفت شعبه شهری و ۶۵ شعبه نیز روستایی است.

باشی افزود: بیش از هزار و ۴۰۰ نفر به عنوان هیئت اجرایی، نظارت، بازرسی و امنیتی وظیفه برگزاری انتخابات را در شهرستان سروآباد بر عهده دارند و آموزش های لازم به آنها داده شده و باتوجه به اینکه مردم شهرستان مردمی انقلابی و مرزدار بوده و همواره در تمامی صحنه های انقلاب حضوری پرشور داشته اند در این دوره از انتخابات نیز حضور حداکثری دارند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه هفته جاری 28 خرداد در سراسر کشور برگزار می شود.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و اورامان و جمعیتی افزون بر ۵۲ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha