امباپه در دوراهی ماندن و رفتن؛ «شاید پی‌اس‌جی بهترین گزینه نباشد»

تهران- ایرنا- قرارداد «کیلین امباپه» با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد و اظهارات مرد فرانسوی، در مورد اینکه آیا پی‌اس‌جی بهترین باشگاه برای وی محسوب می‌شود یا خیر، از عدم اطمینان حکایت دارد.

به گزارش ایرنا، فوق ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی در ۲۲ سالگی یکی از بهترین بازیکنان جهان محسوب شده و دربین باشگاه‌هایی که به شدت خواستار به خدمت گرفتن وی هستند، رئال مادرید یکی از مشتاق‌ترین‌ها به شمار می‌رود.

امباپه در گفت‌وگو با نشریه فرانس فوتبال باوجود ابراز خوشحالی از حضور در پارک دو پرنس، اعتراف کرد که اطمینان ندارد باشگاه پاریسی ایده‌آل‌ترین گزینه برای وی باشد.

وی در این باره اظهار داشت: باید تصمیم درست را بگیرم و این تصمیم دشوار است. همچنین باید از هر فرصتی برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن استفاده کنم.

ستاره تیم ملی فرانسه ادامه داد: جای که هستم را دوست دارم اما آیا اینجا بهترین جایگاه برای من است؟ هنوز هم پاسخ آن را نمی‌دانم.

درصورتیکه امباپه تصمیم به ترک پی‌اس‌جی بگیرد، این تصمیم را رو در رو و بدون خیانت به باشگاه اتخاذ خواهد کرد؛ البته این اظهارات شخصی وی در این مورد است.

مرد فرانسوی در این باره تاکید کرد: پی‌اس‌جی خواسته های مرا درک می‌کند زیرا آنها می دانند که قرار نیست هیچ اقدام خیانت آمیزی انجام دهم. برای اینکه بازیکن بزرگی باشد باید تمام کارهای خارج از زمین بازی را هم با پرستیژ و شفافیت انجام دهید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha