۲۲ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۳۵
کد خبرنگار: 944
کد خبر: 84363932
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۵۰کیلوگرم موادمخدر در آب های جزیره هرمز کشف شد 

بندرعباس-ایرنا- فرمانده مرزبانی  هرمزگان گفت: حدود ۴۵۰کیلوگرم تریاک توسط مرزبانان استان در آب های محدوده شرق جزیره هرمز کشف شد.  

به گزارش روز شنبه مرزبانی، سردار حسین دهکی افزود: مرزبانان هرمزگان در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با اقدام گسترده اطلاعاتی و رصد و پایش مناطق مرزی، از فعالیت یک باند  قاچاق موادمخدر در حوالی شرق جزیره هرمز مطلع شدند .
وی ادامه داد: ماموران بلافاصله به منظور انهدام این باند قاچاق، با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، اقدامات کنترلی در نوار مرز را افزایش دادند. 
سردار دهکی اضافه کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی بندر عباس با هدایت عملیاتی و اطلاعاتی ستاد مرزبانی استان در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را در حال انتقال محموله موادمخدر به وسیله دو شناور  ب مشاهده کردند. 
به گفته سردار دهکی،  قاچاقچیان  با مشاهده مرزبانان غافلگیر شده و به کمک شناورهای اسکورتی  و با افزایش سرعت،  از محل فرار کردند.

این مقام ارشد مرزبانی در استان خاطر نشان کرد: در بازرسی از محل مقدار۴۵۰کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک  کشف شد و دستگیری قاچاقچیان نیز در دستور کار اطلاعاتی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha