مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های وزارت علوم تمدید شد

تهران-ایرنا- مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور تا چهارشنبه تمدید شد.

به گزارش سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی که قرار بود امروز شنبه ۲۲ خردادماه به پایان برسد تا روز ۲۶ خردادماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org تمدید شد.

با توجه به اصلاحات اعلام شده، امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیانی که پیش از این ثبت نام کرده اند، فراهم آمده است.

داوطلبان باید سریال ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ را به مبلغ ۹۰ هزار تومان از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

این آزمون روز جمعه ۲۲ مرداد ماه برگزار می شود.

در این آزمون هزار و ۹۶۰ نفر جذب می شوند که از این تعداد، هزار و ۶۹۳ نفر سهمیه دانشگاه‌ها، ۱۴۸ نفر سهمیه موسسات آموزشی و پژوهشی، ۱۱۹ نفر سهمیه پارک‌های علم و فناوری هستند و حوزه ستادی وزارت علوم هم در این آزمون فاقد سهمیه است.

کارکنان قراردادی شاغل در دانشگاه‌ها و موسسات وابسته نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و میزان سنوات آنان در زمان ثبت‌نام به حداکثر سن اضافه خواهد شد.

همچنین افراد بومی شهرستان‌ها در زمان ثبت نام باید نسبت به بارگذاری فرم استشهاد محل سکونت به منظور محاسبه امتیاز بومی‌گزینی در سامانه ثبت‌نام اقدام کنند.

بر اساس اعلام فاطمه زرین آمیزی،‌سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تا امروز شنبه ۲۰ هزار و ۱۰ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha