استاندار قزوین: تقویت نشاط اجتماعی، راهگشای توسعه شهری است

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: تقویت نشاط اجتماعی یکی از مصادیق حقوق شهروندی است و توسعه شهری را به دنبال دارد.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در مراسم افتتاح ۲ طرح عمرانی شهرداری قزوین، افزود: حل مشکلات شهر با تعامل و همدلی مجموعه شورای شهر و مدیریت شهری امکان‌پذیر است و توسعه خدمات شهرداری‌ها، افزایش امید و نشاط اجتماعی را به دنبال دارد.

وی اظهار داشت: مسوولان باید با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها و همدلی و همفکری، توسعه و پیشرفت شهری را رقم بزنند و مشکلات شهری را برطرف کنند.

جمالی پور تصریح کرد: باید با همدلی و همراهی یکدیگر، خلاقیت و نوآوری و با توجه به شرایط خاص اقتصادی که کشور در آن به سر می‌برد در جهت توسعه و پیشرفت کشور و استان قدم برداشت.

این مسوول با اشاره به اقدامات انجام شده در شورای پنجم، افزود: کارهای بسیار ارزشمند و زیر بنایی در مجموعه مدیریت شهری قزوین انجام شده است که این امور در کیفیت زیست و ارتقای زندگی شهروندان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

جمالی پور تاکید کرد: شهرداری‌ها در تلطیف فضای شهری نقش مهمی دارند و در شرایطی که زندگی شهری انسان ها را از یکدیگر دور کرده، اجرای طرح‌های عمرانی با رویکرد محیط زیستی تأثیر گذار و مهم است.  

وی با بیان اینکه در سراسر دنیا امکانات شهری به سمتی می‌رود که انسان‌ها راحت تر زندگی کنند، افزود: زندگی شهری کنونی موجب شده ارتباط افراد کمتر شود بنابراین باید این مقوله به عنوان یکی از ارکان مهم مد نظر مسئولان قرار گیرد.

استاندار قزوین با اشاره به افتتاح پل طبیعت در قزوین، خاطرنشان کرد: این فضاها باید حس خوشایند حضور در طبیعت را برای شهروندان به ارمغان بیاورد. 

همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و هفته کرامت ۲ طرح شهرداری قزوین شامل پل‌های پیاده‌روی سلامت و طبیعت با حضور استاندار و جمعی از مسوولان شهر قزوین با اعتبار ۱۴۲ میلیارد ریال افتتاح شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha