نامزدهای انتخاباتی سلامت مردم را اولویت تبلیغات خود قرار دهند

رشت - ایرنا - استاندار گیلان ضمن تاکید بر لزوم رعایت عمومی شیوه نامه های بهداشتی به نامزدهای انتخاباتی توصیه کرد برنامه های تبلیغاتی خود را با محوریت قرار دادن اصل سلامت بهداشتی انجام دهند.

به گزارش ایرنا، ارسلان زارع روز شنبه در نشست ستاد مدیریت گیلان با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا از سوی مردم و مسئولان اظهار کرد: در استان گیلان خوشبختانه نسبت به هفته های گذشته شاهد کاهش شیوع کرونا و تعداد مبتلایان به این بیماری علیرغم کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم.

وی ضمن تقدیر از کادر درمان و احترام به شهدای مدافع سلامت افزود: اعمال نظارت، تولید محتوا از سوی کارگروه رسانه و فضای مجازی و اطلاع رسانی ها همچنان می تواند در ایجاد حساسیت در مردم و کاهش شیوع موثر باشد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: در آستانه انتخابات هستیم و لازم است نامزدها برنامه های تبلیغاتی خود را با محوریت قرار دادن اصل سلامت بهداشتی انجام دهند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود .

گیلان دو و نیم میلیون نفر جمعیت دارد . واجدین شرایط رأی دهنده‌ در استان یک میلیون و ۹۸۸ هزار و ۵۳۴ نفر هستند. سه هزار و ۹۲ شعبه در سراسر استان پیش‌بینی شده که از این تعداد ۲ هزار و ۷۱۴ شعبه ثابت و مابقی سیار است. در شهر رشت انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می شود.

طبق آخرین گزارش ستاد انتخابات گیلان، در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکنون صلاحیت یکهزار و ۴۶۱ داوطلب در شهرها و ۱۳ هزار و ۳۳۰ نفر در روستاهای استان تایید شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha