مسیر شکستن تحریم‌ها حضور حداکثری در انتخابات است

تهران - ایرنا- فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: مسیر شکسته شدن تحریم ها حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای انتخابات است.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سردار «حسن حسن‌زاده» امروز شنبه طی سخنانی در گردهمایی حضور حداکثری، گفت: امروز آمریکایی‌ها نگرانند و می‌گویند اگر دولت حزب اللهی و انقلابی در ایران بر سر کار آید و طعم شیرینی استقلال اقتصادی نیز به مردم چشانده شود دیگر آمریکا در ایران جایگاهی نخواهد داشت.

 وی با اشاره به اینکه « رهبر انقلاب کار کرد انقلاب را تا شکل گرفتن تمدن نوین اسلامی و بستر سازی برای ظهور امام زمان می دانند»، افزود: تفکر انقلابی می گوید نظام جمهوری اسلامی، کاملا منطبق بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و مبارزه با استکبار، دفاع از مظلوم و حمایت از محروم از ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه جریان انقلابی، یک جریان پویا، زنده، باطرات، روبه رشد، پیش رونده است و به روز رسانی می شود، گفت: پس از انتشار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، فشار جریان استکبار علیه ایران افزایش یافت، زیرا این بیانیه چراغ راه انقلاب اسلامی است. 

فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه با آغاز کرونا، آمریکا تصور می‌کرد که ایران فرو می پاشد، اظهار داشت: در نظام سلامت برتر از بسیاری از کشورها بوده ایم و این عملکرد ما به خاطر روحیه انقلابی مردم ما بود.

وی با طرح این پرسش که چرا امروز انتخابات مهم است، گفت: با انتخابات پرشور آمریکا و اسرائیل هیچ امیدی برای ماندن خودشان و برای آینده نخواهند داشت.

وی ادامه‌داد: در انتخابات سال جاری شخص مهم نیست، بلکه جریان انقلاب و غیرانقلابی مهم است. 

سردار حسن زاده  با تاکید بر ضرورت مشارکت بالا در انتخابات افزود: مشارکت بالای مردم منجر به افزایش اقتدار و قدرت دفاعی کشور می شود؛ اگر امروز میبینیم بیش از ۹۰ درصد مردم سوریه در انتخابات شرکت می کنند زیرا با گوشت و پوست خود اثرات ناشی از پشتیبانی مردم از دولت را احساس کردند. 

وی با بیان اینکه هرچند امروز مردم گله مند هستند و با مشکلاتی از جمله بیکاری، ازدواج و مسکن دست و پنجه نرم می کنند، افزود: اما اگر مشارکت ها افزایش پیدا کند، بدون شک تحریم ها شکسته می شود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله با تاکید بر اینکه امروز آمریکا و اسرائیل استراتژی ندارند، ادامه داد: اگر مشارکت مردم در انتخابات پایین باشد، این کشورها استراتژی خود را تعریف و به صراحت اعلام می کنند و مشارکت بالا تهدیدها را بی اعتبار می کند.

وی تاکید کرد: اگر به سوالات مردم پاسخ داده شود، مردم حضور حداکثری خواهند داشت از بین سیزده دوره انتخابات ریاست جمهوری تنها سه دوره دارای رقابت تنگاتنگی بوده اما در تمامی ادوار گذشته مشارکت مردمی بالا بوده است.

 فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه رای گیری یک روز است اما اثر آن چند سال است، عنوان کرد: رای گیری در این دوره نیز یک روز است اما اثر آن کل گام دوم انقلاب اسلامی خواهد بود. 

وی ادامه دارد: در تمام تاریخ لحظاتی هست که اگر یک ملت پیروز شوند، موجب تثبیت تمام پیروزی هاست و اگر شکست بخورند مساوی با شکست تمام دستاوردها است.

سردار حسن‌زاده با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: کلیدواژه مقام معظم رهبری این است که انقلاب موجود و حقیقت زنده است و پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که شهادت او زنده بودن انقلاب در کشور ما را به رخ همه‌ی دنیا کشید. 

وی با تاکید بر اینکه رهبران الهی بیشترین ارزش را برای فهم مردم قائل هستند، گفت: در جریان انقلابی فهم مردم بسیار مهم است ‌و در جریان غیر انقلابی گاهی با مردم به تندی صحبت می شود. 

سردار حسن زاده در سخنان خود به تبیین چهار محور جریان انقلابی و غیر انقلابی، اهمیت انتخابات ۱۴۰۰، انتخابات و مشارکت حداکثری و انتخاب مطلوب پرداخت و اظهار داشت:  یکی از سخنرانی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، در خصوص جریان انقلابی و غیرانقلابی بود؛  سه جریان فکری انقلابی، غیر انقلابی و ضد انقلاب وجود دارد.

وی با بیان اینکه با جریان فکری ضدانقلاب از جمله منافقین، سلطنت طلب‌ها به‌دنبال نبود انقلاب ما هستند، افزود: در کشور ۲ جریان انقلابی و غیرانقلابی وجود دارد که از روز اول انقلاب این دو جریان فکری وجود داشت.

حسن زاده تاکید کرد که جریان غیرانقلابی هیچ اعتقاد، اراده و انگیزه ای برای مبارزه با استکبار ندارد و همه موضوعات و اختلافات جریان انقلابی و غیر انقلابی حول این مسئله است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران، عنوان کرد: هر ۲ جریان فکری انقلابی و غیرانقلابی از جمهوری اسلامی ایران، مردم، فرهنگ، مسائل اجتماعی، نخبگان، علم و پژوهش، دیدگاه متفاوتی دارند. 

وی با تاکید بر اینکه نباید در بسیج کسی باشد که نسبت به دو جریان انقلابی و غیر انقلابی اشراف نداشته باشد، اظهار داشت:  امروز مناظره ها و اختلافاتی که می بینیم همه بر سر موضوع انقلابی و غیر انقلابی است.

سردار حسن زاده وی با بیان اینکه جریان غیر انقلابی انقلاب را دفعی و اتفاقی می داند و کارکرد انقلاب را در بر داشتن یک نظام و آمدن نظام دیگر می‌داند، ادامه داد: جریان غیرانقلابی، انقلاب را پدیده می‌داند که وقتی به وقوع می پیوندد، دگرگونی اساسی را به وجود می آورد و یک نظام را برداشته و نظام دیگر را جایگزین می‌کند.

سردار «حسن حسن زاده» همچنین، دهه کرامت که ابتدای آن میلاد حضرت معصومه و انتهای آن میلاد امام رضا علیه السلام است را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در بسیج ادارات تهران: بسیجیان با نگاه قرآن به انتخابات توجه کنند

«حجت الاسلام امیرحسین شاهانی» نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ نیز در این گردهمایی در خصوص مشارکت در انتخابات، گفت: هر کسی از نگاه و عینک خود به انتخابات نگاه می‌کند اما بسیجیان از نگاه قرآنی به این موضوع توجه می کنند.

وی گفت: در انتخابات از نگاه قرآن، اقتدار وجود دارد و خداوند امتی را که قوی است دوست دارد.

شاهانی با بیان اینکه انتخابات ابزاری است که ما را قوی می کند، گفت: انتخابات موجب عظمت و اقتدار کشور می‌شود و همگی در این  خصوص وظیفه شرعی، دینی و ملی داریم.

گردهمایی حماسه حضور حداکثری صبح امروز/ شنبه/ با حضور جمعی از مدیران ارشد، فرماندهان، کارکنان بسیجی و ایثارگران مراکز تابعه بسیج وزارتخانه ها و ادارات دستگاه های اجرایی در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha