بنیاد اکرام طرح‌های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان اجرا می‌کند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه بنیاد اکرام طرح‌های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی و خدمات رسانی دارد، گفت: برای تحقق صد درصدی نیازمند حمایت‌ها و پشتیبانی‌های و بسترسازی و کامل کردن زنجیره خدمت در سطح نیرو هستیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرتیپ کیومرث حیدری روز شنبه در نخستین همایش بنیاد اکرام و افتتاحیه بنیاد باران رحمت که سالن شهید مطهری نزاجا برگزار شد، اظهار کرد: امروز بسیاری از عزیزان در نیروی زمینی ارتش در مسیر خدمت به همنوعان و نیازمندان عاشقانه ورود پیدا کردند و موسسه بنیاد اکرام نیز در همین راستا تاکنون گام برداشته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه بنیاد اکرام زیرمجموعه نزاجا شکل گرفته است، گفت: این مجموعه مستمری ماهانه بیماران صعب‌العلاج را تامین و به صورت ماهانه به حساب عزیزان واریز می‌کند؛ همچنین این بنیاد در حوزه‌های مختلف فعالیت پوششی و خدمات رسانی به کارکنان، جهت بهبود وضعیت معیشتی را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه بنیاد اکرام طرح‌های عالی برای بهبود وضعیت معیشتی و خدمات رسانی دارد، گفت: فعلا ۲۵ درصد این طرح‌ها اجرا شده است و برای تحقق صد درصدی نیازمند حمایت‌ها و پشتیبانی‌های و بسترسازی و کامل کردن زنجیره خدمت در سطح نیرو هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تشکیل موسسه خیریه باران رحمت خطاب به فرماندهان رده‌های مختلف نزاجا گفت: همه ما باید کمک کنیم تا خواسته‌های این موسسه را در راستای کمک به نیازمندان و ضعفا اجابت کنیم.

وی با بیان اینکه برخی خانواده‌ها ۲ الی ۳ فرزند معلول را نگهداری می‌کنند، خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ارزشمند نیروی زمینی در راستای ایجاد محلی برای اسکان و نگهداری فرزندان معلول کارکنان نزاجا است تا این عزیزان در جایگاهی خاص نگهداری شوند و باری از دوش خانواده‌هایشان برداشته شود.

حیدری گفت: انشاالله این مرکز در سال ۱۴۰۱ پذیرای این عزیزان خواهد بود و این اقدام در مسیر تربیت قرآنی و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha