کشتی جام پیت‌لازینسکی؛ سه فرنگی کار ایرانی حریفان خود را شناختند

 تهران- ایرنا- مراسم قرعه‌کشی و وزن‌کشی پنج وزن نخست پیکارهای کشتی فرنگی جام پیت لازینسکی لهستان برگزار و سه نماینده ۱۳۰ کیلوگرم ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی امروز (شنبه) در شهر ورشو لهستان برگزار می‌شود و سه نماینده کشورمان در وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشورمان از ساعت ۱۳:۳۰ امروز به مصاف حریفان خود می روند.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۴ کشتی گیر حضور دارند، در بالای جدول علی اکبر یوسفی در دور نخست به مصاف روماس فریدریکاس از لیتوانی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالطیف محمد از مصر و هیکی نابی قهرمان جهان از استونی خواهد رفت.
در پایین جدول امیر قاسمی منجزی در دور نخست به مصاف «مامینجان عبدالله‌یف» قهرمان بازی‌های آسیایی از ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان «دومینیک کراوزیک» از لهستان ولنارد برل از رومانی می‌رود.

«امین میرزازاده» نیز در دور اول با «یاسمانی آکوستا فرناندز» دارنده مدال برنز جهان از شیلی مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان «آلین الکسیوس چیوراریو» از رومانی و «مانتاس کنیستاتاس» از لیتوانی می‌رود.

میرزازاده و قاسمی در صورت پیروزی بر حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رو در روی هم قرار می گیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha