مشارکت مردم در انتخابات سبب تقویت عزت و اقتدار نظام است

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس حوزه علمیه برادران سلسله گفت: مشارکت مردم در انتخابات سبب تقویت عزت و اقتدار نظام اسلامی و یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مسعود بابایی روز شنبه در جلسه هم اندیشی حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ با بیان اینکه انتخاب اصلح لازمه پیشرفت کشور است اظهار داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات سبب تقویت و اقتدار نظام اسلامی می شود و به فرموده رهبر معظم انقلاب «دعوت یکدیگر به شرکت در انتخابات، مصداق عینی تواصی به حق است».

وی با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری و اهمیت حضور در انتخابات امسال افزود: مردم با مشارکت در انتخابات بار دیگر میثاق با شهدا و آرمان های امام راحل و بیعت دوباره با رهبری را به نمایش می گذارند.

وی ادامه داد: این حضور برای انتخاب فرد اصلح ضروری است و آمدن پای صندوق های رای باید آگاهانه باشد.

حجت الاسلام بابایی مردم را صاحبان اصلی این انقلاب خواند و خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه های مختلف تاکنون نظام را در برابر توطئه های دشمن حفظ کرده است و امروز ملت ایران با رای خود ماندن پای انقلاب و آرمان های شهدا را فریاد خواهند زد.

وی تصریح کرد: امروز روحانیت و حوزه علمیه باید با تبیین اهمیت حضور مردم، بیان دستاوردهای نظام و ترویج شاخصه های انتخاب اصلح در جامعه بصیرت افزایی کند.

رئیس حوزه علمیه برادران سلسله با تاکید بر دعوت مردم برای شرکت در انتخابات عنوان کرد: مهم ترین عامل در این راستا بیان دستاوردهای نظام و تبیین نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۸ خرداد جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha