۲۲ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۶
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84363150
منبع: با مشارکت پاکشو| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

گروه صنعتی پاکشو لبخند را بر لبان کودکان کار نشاند

گروه صنعتی پاکشو هم‌زمان باروز جهانی مبازه با کارکودکان درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی خودبا همکاری جمعیت طلوع‌بی‌نشان‌هابه کودکان کاری که روزهای خودرا درچهارراه‌های شمال، جنوب،شرق وغرب تهران به سختی شب می‌کنند،یک بسته‌ ویژه(شامل یک شاخه گل،کتاب داستان مصور،شامپوگلرنگ،ماسک ویک وعده(غذای گرم)اهداکرد.

اهدای بسته‌های ویژه، اقدام پاکشو با هدف توجه ویژه‌ به آینده سازان، اهمیت ترویج مطالعه و حق بازی برای تمام کودکان با مشارکت در پویش «کودکان شهرم» جمعیت موسسه طلوع بی‌نشان‌ها است که اجرا شد. در این پویش هر ۵ شنبه یاوران طلوع به پخش یک وعده غذایی یا خوراکی و بازی با کودکان کار در چهارراه‌ها و سطح شهر تهران می‌پردازند تا از این طریق با ایجاد رابطه دوستانه و جلب اعتماد آن‌ها به ارزیابی شرایط و آسیب شناسی محلات و خانواده‌هایشان اقدام کنند.

این بار نیز با همکاری پاکشو و با اهدای بسته‌ی ویژه از جمله شاخه گل که همواره در فرهنگ‌های مختلف نماد محبت و عشق‌ورزیست و اما حالا شاید برای بسیاری از این کودکان  تنها به ابزار کارشان بدل شده است و کتاب داستان مصور که یادآور حق مطالعه و داشتن اوقات فراغت کودکان است،  لبخندی از شور و امید برلبان کودکان سخت‌کوش کار خلق شد. 

گروه صنعتی پاکشو لبخند را بر لبان کودکان کار نشاند


گروه صنعتی پاکشو پیش از این نیز در راستای یاری‌رسانی به هموطنان در شرایط سخت، از طریق اهدای 10 هزار کوله‌پشتی حاوی لوازم التحریر به مناطق صفرمرزی، اهدای اقلام بهداشتی و شوینده به مراکز خیریه و ضدعفونی کردن بیمارستان‌ها، همکاری با یونیسف و تامین محصولات بهداشتی مورد نیاز این سازمان، راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی و آبدارخانه مدرسه شهید صدوقی در روستای غنی‌آباد ورامین و اهدای اقلام بهداشتی و شوینده، تهیه کاپشن و لوازم‌التحریر و هدیه به دانش‌آموزان مدرسه شهید مفتح روستای اسلام آباد شهرستان ورامین به ایفای مسئولیت اجتماعی خود پرداخته است.

به گزارش ایرنا، روز ۱۲ ژوئن برای افزایش آگاهی و فعالیت در زمینه جلوگیری از کار کودکان و به پیشنهاد سازمان بین‌المللی کار، روز مبارزه با کار کودکان نامگذاری شده است؛ هدف از این روز جلوگیری از کار کودکان به هر شکلی است و امسال روز جهانی مبارزه با کار کودکان برابر با 22 خردادماه است.

 م.خ 

منبع: با مشارکت پاکشو| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha