جهانبخش: باید بردهای اخیر را فراموش کنیم/عراق مهمترین رقیب ما است

تهران- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید برد های اخیرمان را فراموش کنیم و با روحیه خوبی به استقبال سخت‌ترین بازی گروه برویم.

به گزارش ایرنا، علیرضا جهانبخش پس از برتری ۱۰ بر صفر ایران برابر کامبوج در هفته هفتم مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: هدف ما از ابتدا این بود که گام به گام پیش برویم. پیروزی در سه مشابقه قبل به ما از نظر انگیزه و اتحاد تیمی کمک کرد و از طرفی به نتیجه دلخواهمان نیز رسیدیم.

وی افزود: همچنین مقابل کامبوج و بحرین نیز عملکرد خوبی داشتیم. در بازی مقابل کامبوج آنها را دست کم نگرفتیم. من هم سعی کردم که  با تمام توان موثر ظاهر شوم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی امشب به بازیکنان انگیزه و روحیه خوبی داده باشد تا با شرایط خوبی مقابل عراق قرار بگیریم.

جهانبخش تصریح کرد: بازی با عراق مهمترین دیدار گروه است و امیدوارم بتوانیم با برتری در این بازی به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی شویم.

وی گفت: در بازی امروز بیشتر بازیکنان توانستند گل بزنند و همین مسئله نیز باعث ایجاد انگیزه در تیم ملی است. ما بازی سختی مقابل عراق داریم و امیدوارم بتوانیم در برابر این تیم خوب نتیجه لازم را بگیریم.

کاپیتان سوم تیم ملی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اتحاد و همدلی در تیم ملی وجود دارد و همه همدل هستیم تا در بازی عراق نتیجه لازم را بگیریم. البته باید دیدار گذشته را نیز فراموش کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha