صدری: مطالبات پرسپولیس به دلیل تحریم‌ها واریز نشده است

تهران - ایرنا - رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: پیگیر طلب باشگاه از کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم اما به خاطر تحریم‌ها هنوز این مبلغ به ما پرداخت نشده است.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری افزود: یکی از مسایلی که به محض ورود به پرسپولیس با آن روبرو بودیم، طلب از کنفدراسیون بابت پاداش آسیایی بود. با وجود پیگیری‌ها این پول را به خاطر تحریم‌ها هنوز به ما نداده‌اند. در این شرایط، تحریم نباید شامل حال یک باشگاه ورزشی شود و این بی انصافی است. 

وی درباره سرنوشت پرونده کالدرون و خواکین ادامه داد: حکم مربوط به کالدرون اخیرا به ما ابلاغ شده است. موضوع را از طریق مراجع قضایی و قانونی دنبال می‌کنیم که بالاخره اگر بتوانیم باوی مذاکره‌ای داشته باشیم و اگر شد موضوع را با تعامل حل کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از زمانی که به پرسپولیس آمدیم تلاش کردیم که از بازیکنان و مربیان داخلی استفاده کنیم. تا همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما هم از سرمایه‌های داخلی استفاده کرده که حکم همان تولید داخلی را دارد. در این راستا یحیی گل‌محمدی هم ما را روسفید کرد. حضور و عملکرد او و همه اعضای کادرفنی ما که ایرانی هستند، باعث افتخار است.

صدری درباره احتمال ادامه همکاری با کارگزار فعلی باشگاه افزود: با کارگزار در حال صحبت هستیم. اگر با شرایط ما توافق کنند، ادامه می‌دهیم و اگر نتوانند، بالاخره باید زیرساخت‌های درآمدی را برای باشگاه ایجاد کنیم. باید یک قرارداد داشته باشیم که در تمام زمینه‌ها، شفاف و روشن باشد که منافع دو طرف را تامین کند. قرار نیست کارگزار یک‌طرفه فقط پول بدهد و ما باشگاه را بچرخانیم. ما همین هفته آینده، فروشگاه پرسپولیس را راه‌اندازی می‌کنیم تا محصولات مورد نیاز هواداران از لباس تیم تا سایر ملزومات را از طریق سفارش اینترنتی خریداری کنند و در خانه تحویل‌شان شود. هوادار هم خیالش راحت باشد که آن چه می‌خواهد را با همان مبلغ ولی با برند پرسپولیس در اختیار می‌گیرد و سود حاصله هم در تیم محبوبش هزینه می‌شود.

وی درباره سرنوشت عرضه بخشی از سهام باشگاه به بخش خصوصی نیز گفت: همه کارهایی که در این حوزه مربوط به باشگاه بود، انجام شده و کار از این جهت به انتها رسید. فکر می‌کنم عرضه سهام پرسپولیس تا پایان دولت فعلی، اجرایی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha