شرکت‌های معدنی ۲۰۰هزار میلیارد تومان در استان کرمان سرمایه‌گذاری کردند

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان از سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی سه شرکت مهم معدنی در این استان خبر داد و گفت: این اتفاق خوبی در راستای توازن و توسعه در مناطق شمالی و جنوبی است و بزودی شاهد تحولی عظیم خواهیم بود.

به گزارش ایرنا ، علی زینی وند  روز جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با حضور وزیر صمت با اعلام این مطلب و بدون نام بردن از این سه شرکت ، اظهار داشت: پروژه ها و طرح های زیادی به لطف وزیر صمت در کرمان کلید خورد و بخش عمده ای از این اقدامات طی روز گذشته افتتاح شده که نوید بخش اشتغال پایدار و تقویت زیرساخت های این استان در حوزه های مختلف بخصوص مناطق کم برخوردار  است .

استاندار کرمان با بیان اینکه تمام تلاش ها این بود که روندجهشی توسعه و همدلی که در استان هست ادامه پیدا کند، خاطرنشان کرد: اکثر طرح ها به گونه ای اند که با هر ساز و کار دولتی متزلزل نشود و از این به بعد به روند خود ادامه دهند.

زینی وند ضمن قدردانی از  شرکت های مهم  سرمایه گذار استان جهت تلاش در راستای توسعه ، ادامه داد: گلگهر به زودی آماده کلنگ زنی نیروگاه هزار واتی است همچنین در حوزه آب با تلاش های وزیر صمت و مجموعه استان آب خلیج فارس  به کرمان آمده است و ما برای تامین اعتبار در این وضعیت کشور توانستیم ۱۰۰ میلیارد تومان از تنش آبی بگیریم و امیدواریم ۵۰۰ میلیارد مابقی را از شرکت ها بگیریم تا برای رفع  بحرانکم آبی ، امسال آب خلیج فارس را به کرمان آوریم.

وی به انتخابات ۲۸ خرداد اشاره کرد و تاکید کرد: خوشبختانه ما مشکلی در حوزه انتخابات شورا ها و ریاست جمهوری در استان نداریم و امیدواریم شاهد انتخاباتی سالم و پرشور باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha