یک راوی دفاع مقدس: نباید در مقابل انتخابات بی‌تفاوت باشیم

اصفهان - ایرنا- یک راوی دوران دفاع مقدس گفت: اهمیت شب انتخابات به اندازه اهمیت شب قدر است، اگر بخوابید و در قبال آن بی تفاوت باشید، دشمن بیدار می شود. 

به گزارش ایرنا، حاج حسین یکتا، شامگاه پنجشنبه در جمع جوانان انقلابی اصفهان افزود: انتخابات ۲۸ خرداد نوعی امتحان پیش روی  ملت ماست.

وی اضافه کرد: امروز عده ای به میدان آمده و اعلام نامزدی کرده اند و ما نیز باید در این امتحان شرکت کنیم و نمره بگیریم وگرنه قبولی بدون شرکت در امتحان، امکان ندارد.

این فعال اجتماعی تصریح کرد: شب انتخابات مانند شب قدر است که باید بیدار بود، زیرا اگر بخوابیم، دشمن بیدار می شود.

 یکتا خاطرنشان ساخت: انقلاب براحتی  بدست نیامده است که مردم ما بخاطر اندکی ناملایمات و فشارها، براحتی آن را از دست بدهند، این خیال باطل را دشمنان به گور خواهند برد.

وی افزود: اگر روند شکل گیری انقلاب اسلامی را مرور کنید، به این حقیقت پی خواهید برد که درخت انقلاب نیز با خون شهیدانی آبیاری شده که خودشان حافظ آن بودند تا در بحرانی ترین شرایط کشور، آبروی ملت ریخته نشود.

یکتا تاکید کرد: ما امرور باید تمام قد به میدان بیاییم و مسوولیتی را که بر دوشمان گذاشته شده است مانند رزمندگان دوران جنگ ادا کنیم و بین جبر و اختیار، یکی را برگزینیم.

وی یادآور شد: در دوران دوران دفاع مقدس نیز برخی از کنار آن گذشتند اما برخی هم حتی با تغییر در شناسنامه هایشان و برغم سن کم خود به جبهه رفتند و و در راه دفاع از انقلاب و نظام شهید شدند.

این فعال اجتماعی گفت: این روزها هم که شناسنامه هایمان در دستمان است وظیفه مهمی در راه دفاع از انقلاب بر عهده داریم.

یکتا تصریح کرد: کسانی بوده اند که پا به پای نظام و انقلاب زحمت کشیده و درخت آن را آبیاری کرده اند تا به نقطه کنونی برسیم؛ یعنی از دوران قبل از انقلاب گرفته تا دهه چهلم آن که به ساخت موشک و تولید واکسن دست یافته ایم.

 این تجمع خودجوش از سوی ستاد ملی امام حسین(ع) در محل چهارباغ اصفهان برگزار شد و جمعی از شهروندان بخصوص قشر نوجوان و جوان در آن حضور داشتند.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری  و میاندوره ای پنجمین دوره خُبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بطور همزمان  ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha