اصفهان درصدد افزایش خطوط هوایی خود با برخی از کشورهاست

ایرنا- اصفهان - استاندار اصفهان گفت: برای حمایت از صنعت نمایشگاهی خود درصدد افرایش خطوط هوایی ایرلاین از برخی کشورها به اصفهان هستیم.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی با اشاره به اینکه پای صنعتگران خارجی از کشورهای عراق و اقلیم کردستان نیز به نمایشگاه اصفهان باز شده است، تصریح کرد: ما درصددیم تا بسترهای زیرساختی را برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران خود فراهم سازیم.

وی اضافه کرد: در همین راستا بدنبال راه انداری ایر لاین های خارجی و برقراری خط هوایی ایران به نخجوان، اقلیم کردستان و  بغداد برای شرکت در صنعت نمایشگاهی هستیم.

استاندار اصفهان اظهار داشت: فعالان اقتصادی حوزه دام و طیور از برگزاری این نمایشگاه در اصفهان رضایت دارند و آمار بازدیدکنندگان نیز نشانه استقبال و جایگاه این نمایشگاه در صنعت دامی کشور است.

 رضایی با اشاره به اینکه جای برگزاری نمایشگاه ها در مدت کرونایی بسیار خالی بود، گفت: برگزاری نمایشگاه ها باعث رونق چرخه اقتصادی، گردشگری و تولید می شود که با ساخت مجموعه جدید نمایشگاهی در استان این مهم محقق شد و امروز  شاهد برگزاری نمایشگاه های متعدد در اصفهان هستیم.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی روز سه شنبه(۱۸ خرداد) با حضور ۱۷۰ شرکت معتبر از سراسر کشور و همچنین نمایندگان برندهای معتبر بین‌المللی و همچنین وزیر کشاورزی و منابع آب اقلیم کردستان عراق در اصفهان گشایش یافت.

این نمایشگاه، محلی برای عرضه توانمندی‌ شرکت‌هایی است که در زمینه ماشین‌آلات دامپروری، تجهیزات آبزیان، خوراک دام و طیور، افزودنی دام و طیور و آبزیان، خدمات دامپروری، مواد ژنتیکی، انواع شیردوش، فن و مهپاش هوشمند، ماهی زینتی، سازه‌های پیش‌ساخته دامداری، پاستوریزاتور، مبدل‌های حرارتی انواع مخازن، کنسانتره دام و طیور، لوازم مرغداری، لوازم و تجهیزات صنعتی مرغداری و گلخانه، سیستم تهویه و گرمایشی، داروسازی و آزمایشگاه‌های تخصصی مرتبط با این صنعت فعالیت دارند.

در این نمایشگاه ۱۷۰ غرفه برپاست و استان های اصفهان، البرز ، تهران، فارس، گلستان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، قم، یزد، چهارمحال و بختیاری و مرکزی در آن حضور دارند.

نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی در ۱۷ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی با هدف معرفی محصولات جدید، فناوری‌های نوین  صنعت دام و طیور، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان و عقد قراردادهای کاری تا ۲۱ خرداد در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان  دایر است.

به گزارش ایرنا، از سوی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان، در شرایط نابسامانی اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، ۳۴ عنوان نمایشگاهی برای برگزاری در سال جاری در اصفهان پیش بینی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha