چهار نفر در یک سانحه رانندگی در خراسان شمالی جان باختند

بجنورد- ایرنا- مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: بر اثر دو دستگاه خودروی پژو 405  و پراید در محور گرمه - میامی چهار نفر از سرنشینان این خودروها جان خود را از دست دادند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی دکتر تقی دولت آبادی اظهارداشت : همچنین در این حادثه رانندگی چنج نفر نیز مصدوم شدند که برای مداوا به بیمارستان جواد الائمه (ع) شهرستان جاجرم انتقال داده شدند.
وی اضافه کرد : این سانحه رانندگی عصر امروز در کیلومتر 16 محور گرمه_میامی  رخ داد که به دنبال آن  3 نفر در محل حادثه و یک نفر بعد از انتقال به بیمارستان فوت کردند و  5 نفر مصدوم شدند که طبق آخرین گزارش حال مصدومان رضایت بخش است.
وی اضافه کرد : مصدومین توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم منتقل شدند.

براساس گزارش خبرنگار ایرنا، کارشناسان پلیس راه مستقر در حال بررسی این سانحه رانندگی و دلایل وقوع آن هستند که پس از بررسی کارشناسی دلایل این حادثه و مقصران احتمالی آن اعلام خواهد شد.
در بهمن ماه سال گذشته نیز در این محور در برخورد دو دستگاه خودرو سواری سه نفر کسته شدند.
محور گرمه به میامی در جنوبغربی استان خراسان شمالی قرار دارد و یکی از محورهای میانبر بین این استان و استان سمنان به خصوص شهرستان شاهرود محسوب می شود که به دلیل کاهش مسافت مورد اقبال بسیاری از مسافران دو استان است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha