شمار مبتلایان جدید به کرونا در استان مرکزی به ۱۲۳ مورد رسید

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین یافته‌های آزمایشگاهی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۲۳ مورد رسید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر سید " محمد جمالیان" افزود: از مجموع بیماران جدید شناسایی شده، ۲۳ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
وی بیان داشت: ۱۰۰ نفر از بیماران جدید شناسایی شده نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: با احتساب ۱۲۳ مورد ابتلای جدید، تعداد موارد مبتلا به کرونا از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۶۱ هزار و ۵۸۵ نفر رسیده است.

جمالیان بیان داشت: در این مدت ۲ مورد  فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده که بر این اساس تعداد فوتی ها به ۲ هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.
شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha