۲۴۰ میلیارد ریال در پایگاه‌های اورژانس بابل سرمایه‌گذاری شد

ساری - ایرنا - رییس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت که در ایام کرونا چهار پایگاه اورژانس با اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریالی در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا ، دکتر ابوالقاسم لعلی روز پنجشنبه در آیین افتتاح پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی منطقه کیامهر واقع در محور شهرهای بابل و سیمرغ افزود : در ایام کرونا فعالیت های اورژانس بابل چندین برابر شده است که برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیازمند به احداث پایگاه های اورژانس در مناطق پرجمعیت داشتیم.

وی ادامه داد: این مبلغ از محل اعتبارات دولتی و کمک خیرین برای احداث و تجهیز چهار پایگاه در پایگاه کمربندی امیرکلا ، پایگاه اورژانس احمد چاله پی، پایگاه دوم داخل دانشگاه علوم پزشکی و پایگاه کیامهرهزینه شده است.

لعلی گفت : همچنین با توجه به جمعیت زیاد و گستردگی جغرافیایی شهرستان بابل زمینه و مقدمات احداث پنج پایگاه دیگر نیز فراهم شده است که با افتتاح آنها تعداد پایگاه های اورژانس شهرستان بابل به ۲۰ مورد افزایش می یابد.

وی افزود : پایگاه اورژانس کیامهر که به ۴۰ هزار نفر از مردم محور بابل به سیمرغ خدمت رسانی می کند با کمک ۲۰ میلیارد ریالی خیرین و حدود ۶۰ میلیارد ریال دولتی ساخته و بهره برداری شده است.

دانشگاه علوم پزشکی بابل مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha