کواچ: ایران برای من تیم خاصی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: ایران برای من تیم خاصی است، زیرا نخستین تیم ملی بود که سرمربیگری آن را بر عهده داشتم.

به گزارش ایرنا، صربستان با هدایت اسلوبودان کواچ در هشتمین روز لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ با نتیجه سه بر ۲ مقابل ایران به پیروزی رسید.

کواچ که در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت، درباره قرار گرفتن مقابل تیم سابقش گفت: این کار آسان نیست، زیرا پیش از این روی نیمکت این تیم نشسته‌ام. ایران برای من تیم خاصی است؛ زیرا نخستین تیم ملی بود که سرمربیگری آن را بر عهده داشتم.

وی افزود: این بازی برای من احساساتی بود و به شکل خاصی دوست داشتم برنده شوم. به تیم ایران تبریک می‌گویم؛ زیرا بازیکنان جوانی در ترکیب خود دارد که در بازی امروز عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی تیم ملی صربستان درباره برنامه‌هایش در این تورنمنت با توجه به راه‌نیافتن به المپیک توکیو گفت: به المپیک نرفته‌ایم، بنابراین لیگ ملت‌های والیبال برای ما بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: بررسی شرایط تیم‌ها در این مسابقات بسیار سخت است زیرا به طور دائم ترکیب خود را تغییر می‌دهند. به عنوان مثال ایران در بازی با آمریکا با سعید معروف بازی کرد ولی امروز محمدطاهر وادی به میدان رفت. با این وجود تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم.

برنامه و نتایج مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها به وقت تهران

ایران صفر - ژاپن ۳

ایران یک - روسیه ۳

ایران ۳ - هلند صفر

ایران ۳ - کانادا یک

ایران ۳ - ایتالیا یک

ایران ۳ - بلغارستان صفر

ایران ۳ - آمریکا صفر

ایران ۲ - صربستان ۳

جمعه ۲۱ خرداد، ساعت ۱۲:۳۰، ایران - آلمان

سه‌شنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۱۴:۳۰، ایران - استرالیا

چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۳:۳۰، ایران - برزیل

پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۱۸:۳۰، ایران - اسلوونی

دوشنبه ۳۱ خرداد، ساعت ۱۵:۳۰، ایران - فرانسه

سه‌شنبه اول تیر، ساعت ۱۷:۳۰، ایران - لهستان

چهارشنبه ۲ تیر، ساعت ۱۸:۳۰، ایران - آرژانتین

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha