نقش هنرمندان در انتخابات ایجاد همدلی برای خلق حماسه بزرگ مردمی است

مشهد- ایرنا- سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نقش اصحاب فرهنگ و هنر در انتخابات پیش رو، ایجاد همدلی بین مردم برای ثبت حضور خود در همه پرسی ملی و خلق حماسه بزرگ انقلابی و مردمی است.

یوسف امینی روز پنجشنبه در نشست آزاد انتخاباتی اصحاب فرهنگ و هنر با حضور مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در مشهد افزود: در آستانه برگزاری ۲ رویداد ملی و مذهبی در کشور که یکی برگزاری انتخابات و دیگری دهه کرامت است، فرصت مغتنمی برای ادای احترام به ساحت مقدس امام رئوف حضرت امام رضا (ع) و خواهر گرامیشان، حضرت معصومه (س) و همچنین ایجاد همدلی بین مردم ایران برای ساختن کشوری آباد با حضور پرشور در انتخابات پیش رو فراهم شده است.

وی ادامه داد: هنرمندان همواره در تمامی عرصه های انقلاب اسلامی پیشگام بوده و با خلق آثار هنری و فرهنگی شور انقلابی و امید را در دل مردم پرورانده و آنان را به خلق حماسه های بزرگ ترغیب کرده اند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در انتخابات پیش رو نیز هنرمندان بار دیگر حضور تاثیرگذار و پرشور خود را در تعیین سرنوشت کشور ثبت می کنند و نقش خود را در ایجاد همدلی بین مردم برای رقم زدن حماسه بزرگ سیاسی و ملی ایفا خواهند کرد و همگان را به حضور در پای صندوق های رای توصیه خواهند نمود.

در این نشست هنرمندان و فعالان فرهنگی رسته های مختلف فرهنگی و هنری به نمایندگی از سایر هنرمندان به بیان دغدغه های خود پرداختند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha