همکاری بنیادشهید و شورای عالی مناطق آزاد برای اشتغال فرزندان ایثارگران

تهران- ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در حوزه های مختلف از جمله اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران امضا شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم امضای این تفاهم نامه با اشاره رویدادهای مهم خرداد از جمله سالروز آزادسازی خرمشهر، رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خردادماه، گفت: امروز در همین ماه خرداد باز هم شاهد تحقق وعده‌های الهی و پیروزی مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیست بودیم.

وی با تأکید بر ضرورت حضور پرشور در انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، باید حماسه‌ای پرشور خلق شود تا راه شهدا و ایثارگران ادامه پیدا کند.

اوحدی درباره تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد تجاری، اظهار داشت: در نشست‌های قبل مشکلات خدمت رسانی به جامعه ایثارگری بررسی شد و با توجه به اینکه دولت موظف به خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است، حل این مشکلات در دستور کار قرار گرفت.

معاون رییس جمهوری با اشاره به برخی از موضوعات مطرح شده در این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندان شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت‌ها و اسناد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مناطق آزاد به عنوان گنجینه‌های گران‌بها از جمله موضوعاتی است که در این تفاهم‌نامه به آنها پرداخته شده است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت پیشبرد و تحقق این تفاهم نامه برای خدمت به جامعه ایثارگری تاکید کرد: با توجه به اینکه در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم قرار داریم باید با جدیت کارها انجام شود و ارزش‌گذاری به جامعه ایثارگری در همه دولت‌ها مورد توجه قرار گیرد.

حمیدرضا مؤمنی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی نیز در این نشست با اشاره به تلاش برای خدمات رسانی به ایثارگران در حوزه های مختلف از جمله اشتغال، درمان و آموزش، گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان دولت خدمت رسانی به ایثارگران شتاب پیدا کند و در شورای عالی مناطق آزاد تجاری به مدیران تأکید شده است که به اجرای این تفاهم‌نامه توجه ویژه‌ای داشته باشند.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به تأکید رییس جمهوری برای خدمات به ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم، گفت: امید است با اجرای این تفاهم‌نامه و خدمت به جامعه ایثارگری ره‌توشه‌ای برای آخرت مسئولان فراهم شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha