مشارکت حداکثری در انتخابات کشور را بیمه می‌کند 

اصفهان- ایرنا- دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان گفت: مشارکت پر شور و حداکثری در انتخابات موجب ارتقای امنیت ملی می‌شود و کشور را در برابر بدخواهان بیمه می‌کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا باطنی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در مجتمع مطبوعاتی اصفهان افزود: مشارکت حداکثری برای ما راهبرد اساسی محسوب می‌شود و نباید به این موضوع به‌عنوان یک تاکتیک و نگاه صوری و سطحی به این موضوع داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مواضع جمهوری اسلامی در برابر بدخواهان با مشارکت حداکثری  استحکام بیشتری پیدا می‌کند ادامه داد: مشارکت در انتخابات به‌عنوان دغدغه اصلی امروز ماست که رهبر معظم انقلاب هم چند مرحله به این موضوع اشاره کردند.

دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان با اشاره به فواید و برکات مشارکت حداکثری در انتخابات، اظهار داشت: ما در این مجمع حتی قبل از اینکه به انتخاب فهرست خود و در جریان انتخابات ریاست جمهوری به نامزد خود بیاندیشیم به مشارکت حداکثری می‌اندیشیم.

دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان اضافه کرد: در صورتی‌که ابزار کافی برای ایستادگی در مقابل ظلم و ستم و تجاوزگری داشته باشیم، دشمن به انفعال کشیده خواهد شد و دستکم خواسته‌های خود را کاهش خواهد داد اما اگر روی نقاط قوت خیمه نزنیم چاره ای جز تسلیم و پذیرش باج خواهی آنها نخواهیم داشت.

وی گفت: امروز در آستانه رخدادهای مهم و بزرگ انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم و مردم با حضور خود برای چهار سال مدیریت کشور و شهر و روستا را به منتخبان خود واگذار می‌کنند.

حجت الاسلام باطنی با بیان اینکه راه اندازی مجمع نیروی های انقلاب اتفاق مبارکیست که در اصفهان ورق خورده است،  ادامه داد: مجمع نیروهای انقلاب از چند سال گذشته در اصفهان کلید خورده و امروز به یک بنیان ریشه دار تبدیل شده است. 

مجمع نیروهای انقلاب اصفهان بیش از ۹۰ درصد مجموعه‌های سیاسی ولایی این استان را تحت پوشش قرار داده است

دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان بیان کرد:امروز در عرصه سیاسی این استان و در اردوگاه نیروهای انقلاب مجمعی بنیانگذاری شده که چتر آن بطور تقریبی بیش از ۹۰ درصد مجموعه‌های سیاسی ولایی را تحت پوشش قرار داده و امیدواریم این الگو به سایر استانهای کشور تسری پیدا کند.

وی گفت: فهرست اولیه نامزدهای شورای شهر اصفهان این مجمع پس از ۲ مرحله بازشناسی توانمندی‌ها، سوابق و برنامه‌های داوطلبان و انتخابات درون مجمع انجام شد و ماحصل آن ارائه فهرست ۱۳ نفره این مجمع برای شورای اسلامی شهر اصفهان شد.

حجت الاسلام باطنی افزود: نیروهای با انگیزه و جوان و نیروهای با تجربه در این فهرست وجود دارد و توجه جنسیتی هم به این فهرست شده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha