آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار در اغلب نقاط کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای چند روز آینده آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار، همچنین روند کند و تدریجی افزایش دما در دو روز آینده در اکثر نقاط کشور پیش‌بینی می‌شود.

«فریبا گودزی»‌ امروز (پنجشنبه)‌ در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور اظهار داشت: امروز در برخی مناطق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و بخش‌هایی از شمال‌غربی کشور بارش‌های پراکنده انتظار می رود.

وی گفت: در جنوب کشور با وجود جریان‌های جنوبی، امروز و فردا در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان، در ساعت‌هایی از بعدازظهر و شب رگبار باران، رعد و برق و وزش‌ بادهای شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی ادامه‌داد: همچنین از امروز تا چند روز آینده، در نوار شرقی کشور، شمال سیستان و بلوچستان و منطقه زابل، وزش بادهای شدید که منجر به کاهش دید خواهد شد، انتظار می‌رود.

کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان‌کرد: در استان‌های ایلام، خوزستان و بوشهر نیز امروز و فردا وزش‌ بادهای شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که موجب کاهش دید افقی خواهد شد.

وی افزود: آب‌های جنوب نیز برای سه روز آینده ماج و متلاطم پیش‌بینی‌ می‌شود.

گودرزی، آسمان امروز تهران را صاف و آفتابی همراه با افزایش باد در برخی ساعت‌ها و بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتی‌گراد توصیف کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha