نماینده مجلس: رییسی در کابینه خود فراجناحی عمل می‌کند

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی گفت: حجت الاسلام و المسلمین رییسی گفته است که در کابینه خود فراجناحی عمل خواهد کرد و از تمامی افراد استفاده می‌کند.

حبیب الله دهمرده روز چهارشنبه در اجتماع حامیان سید ابراهیم رییسی که در پارک جنگلی بیرجند برگزار شد، افزود: باید رییس جمهوری توانمند، سالم و با مدیریت قوی را انتخاب کنیم.

وی گفت: وضعیت دولت بعد با انتخاب درست ملت به مراتب از وضع موجود بهتر خواهد بود و همه باید دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق رخ بدهد.

نماینده حوزه انتخابیه زابل در مجلس یازدهم اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری باید همه حضور پررنگی در پای صندوق‌های رای داشته باشیم و دیگران را هم تشویق به این کار کنیم.

وی با اشاره به اینکه همه دنیا منتظر انتخابات ایران است گفت: دوستان ملت دعاگو هستند و دشمنان برای توطئه و حضور کمرنگ مردم در پای صندوق‌های رای ثانیه شماری می‌کنند.

دهمرده اضافه کرد: اگر ملت ایران قوی باشد، تمامی کشورهای همسایه و مسلمان جهان خوشحال و دلگرم می‌شوند.

وی یکی از اقدامات شاخص و مهمترین رهاورد نظام جمهوری اسلامی ایران را توسعه عدالت محوری در سطح جامعه برشمرد و گفت: امروز آموزش عالی در همه شهرهای ایران اسلامی گسترش یافته است که نمونه بارز عدالت محوری است.

استاندار اسبق سیستان و بلوچستان، کرمان و لرستان عنوان کرد: در زمان طاغوت واقعا زیرساخت‌های کشور ضعیف بود ولی امروز به برکت نظام اسلامی، دورترین روستاها از امکانات و زیرساخت‌های خوبی برخوردار هستند.

وی افزود: امروز علیرغم همه توطئه‌های بدخواهان، ایران اسلامی با قدرت میسر توسعه و پیشرفت خود را ادامه می‌دهد.

دهمرده گفت: تاکنون کشورهای اروپایی غیر از دشمنی برای ما کاری نکردند و نخواهند کرد لذا باید خودمان با استفاده از ظرفیت‌های کشور برای توسعه ایران کمر همت را ببندیم.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ سال است که حجت الاسلام و المسلمین رییسی را می‌شناسد افزود: چون در این مدت شناخت بالایی از ایشان دارم دیدگاه من به آقای رییسی نزدیک است و برایش تبلیغ می‌کنم.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نباید برای اینکه فردی را بالا ببریم بقیه را تخریب کنیم و باید آگاهانه پای صندوق‌های رای برویم تا وضعیت کشور ما درست شود.

وی با بیان اینکه باید مراکز آموزش عالی در کشور توسعه یابد گفت: با ادغام دانشگاه صنعتی بیرجند در دانشگاه بیرجند فقط صورت مسئله پاک می‌شود و اگر در این خصوص مشکلی وجود دارد باید به طور زیربنایی حل شود.

رییس ستاد دانشگاهیان حامی سید ابراهیم رییسی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در خراسان جنوبی هم گفت: باید همه تلاش‌ها برای حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای انجام شود.

ابراهیم تقی‌زاده افزود: حضور در انتخابات برای کشور ما عزت‌آفرین و مایه اقتدار آن در عرصه‌های بین‌المللی است.

وی اظهار داشت: ظرفیت خراسان جنوبی نیروی انسانی قوی است اما متاسفانه علیرغم همه ظرفیت‌هایی که دارد، استانی کم‌برخوردار در سطح کشور شناخته می‌شود و بیش از گذشته نیازمند توجه است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میان دوره‌­ای مجلس خبرگان رهبری و نخستین میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سید ابراهیم رئیس‌الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلی‌زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در ۱۱ شهرستان استان خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha