فرمانداری کرمانشاه در روند برگزاری انتخابات نیازمند همکاری ادارات است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری منظم انتخابات و لزوم همکاری ادارات در روند اجرای این رویداد مهم ملی، گفت: تمام مدیران و دستگاه‌هایی‌ اجرایی برای برگزاری انتخابات موظف به حداکثر همکاری‌ با فرمانداری و در اختیار قرار دادن نیرو و تجهیزات هستند.

به گزارش ایرنا، «فضل الله رنجبر» روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری‌، اظهار داشت:  انتخابات شورای شهر کرمانشاه در این دوره به صورت کاملا الکترونیکی برگزار خواهد شد.

وی افزود: چهار هزار و ۷۵۰ صندوق الکترونیکی، صندوق اخذ رای و دستگاه احراز هویت باید در استان توزیع شود که نیازمند تجهیزات و امکانات مورد نیاز است.

فرماندار کرمانشاه از مدیران دستگاه های دولتی خواست برای همکاری در روز انتخابات در دسترس باشند و با هیات اجرایی بیشتر همکاری کنند.

وی افزود: فردا روند آموزش هیات های اجرایی انجام می شود از این رو اعضای هیات های اجرایی باید در دوره های آموزشی حتما حضور داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه روز ۲۷ خرداد ماه تجهیزات مورد نظر برای اخذ رای به نمایندگان فرماندار تحویل داده می شود تا فضای شعب آماده شود، گفت: در این دوره از انتخابات با توجه به استقرار صندوق های الکترونیکی‌ رای به تعداد میز و صندلی بیشتری نسبت به دور قبل نیاز داریم.

وی گفت: در روز انتخابات هر نوع حفاری عمرانی که امکان آسیب رساندن به فیرنوری و شبکه اینترنت را دارد، ممنوع است.

دولت به سرعت و با کیفیت مناطق زلزله‌زده را بازسازی کرد

معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه نیز در ادامه این نشست گفت: تا روز آخری که فعالیت کردم نشست ها را تشکیل و برنامه ریزی ها را انجام دادم.

«مهرداد سالاری» با اشاره به روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده گفت: کیفیت ساخت و ساز در مناطق زلزله زده به حدی بود که در چند زلزله کوچکترین آسیبی ندید و این نشان داد در کنار کارهای کمی در زمینه کیفی نیز خوب اقدام شده است.

وی افزود: در استان کرمانشاه طرح جامع اربعین را تدوین کردیم که بهترین اقدام برای ساماندهی امور بود و در قالب آن توانستیم زیرساخت های زیادی ایجاد کنیم.

معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت:۳۴۰ هکتار از اراضی دولتی را به شهر کرمانشاه الحاق کردیم که اقدام بسیار ارزشمندی برای مسکن سازی بود.

سالاری‌ افزود: تمام مجوزهایی که فعال نبودند ابطال و کاربری های زمین برگردانده شدند که اقدام بسبار ارزشمندی بود.

وی با اشاره به طرح تحقیق‌ و تفحص‌ مجلس شورای اسلامی از استانداری‌ کرمانشاه گفت: این طرح موقعیت مناسبی برای بیان عملکرد چند سال گذشته دولت در استان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha