راه اندازی ستاد تبلیغاتی نیازمند اخذ مجوز انتظامی است

تبریز - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری میانه راه اندازی ستاد تبلیعاتی را منوط به اخذ مجوز از نیروی انتظامی و صرفا به منزله رسیدگی و هماهنگی امور تبلیغاتی نامزدها دانست.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا؛ عادل قاسمی در جلسه کمیته تبلیغات و تخلفات انتخاباتی ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا، فعالیت های انتخاباتی داوطلبین میان دوره ای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در بستر فضای مجازی خواهد بود، افزود در شرایط کنونی هیچگونه تجمع انتخاباتی نخواهد بود .

وی ادامه داد: در صورت امکان جهت برگزاری تجمع صرفا در فضای باز(مدارس، استادیوم و ...) با رعایت تمامی شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی و ابلاغی و با مجوز مراجع مربوط ممکن خواهد بود.

معاون فرماندار میانه با اشاره به محدوده آغاز فعالیت های تبلیغاتی از ۲۰ تا ۲۷ خرداد و ۲۴ ساعت قبل از شروع فرایند اخذ رای، از رصد فعالیت های انتخاباتی کاندیداها خبر داد و افزود: با هرگونه تخلف انتخاباتی بعد از تذکر اولیه و در صورت تکرار از طریق قضایی برخورد می شود.

تبلیغات نامزدهای میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره‌ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز بیستم خرداد آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه دارد.

انتخابات میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد در میانه برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha