انتخابات در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: خواستار انتخابات امنیتی نیستیم، دشمن می‌خواهد انتخابات سال ۱۴۰۰ انتخابات امنیتی شود اما قدرت نیروهای مسلح امکان وقوع این اتفاق را نمی‌دهد و انتخابات در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا ادیانی در جمع روسا و فرماندهان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا افزود: انواع و اقسام مسائل امنیتی و توطئه‌ها را در اوایل انقلاب به وجود آوردند در مقابل یک حکومت نو پا، اگر یاری خدا و نصرت او نبود ما شکست می‌خوردیم.

وی ادامه داد: بعد از جنگ هشت ساله و تهاجم فرهنگی گرچه چون به حرف آقا توجه نکردیم خیلی لطمه و ضربه زیادی خوردیم اما بنده معتقدم تهاجم فرهنگی باعث بروز و ظهور و پویایی مبانی اسلامی در حوزه ها و دانشگاه ها شد. کشتی را سوراخ کردند اما غرق  نشدیم و در دستگاه الهی به نفع ما تمام خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: انتخابات ۸۸ امنیتی شد بسیاری از مسائل برای مردم روشن نشد. دشمن می خواهد این فرصت را تبدیل به تهدید کند در این دوره دشمنان به  عدم مشارکت تأکید دارند که موفق نخواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: قرارگاه سلمان باید با رصد اطلاعاتی خود نباید اجازه بروز و ظهور مسایل امنیتی را بدهد. در هیچ دوره ای مثل این انتخابات با انواع امکانات سواره و پیاده آمده اند تا انتخابات پرشور برگزار نشود. این دوره را مکتوب و مستند کنید؛ حجم دشمنی دشمن را بعدا به مردم بگویید تا مردم بدانند. هر چه جلوتر می‌رویم حجم دشمنی‌ها بیشتر می شود  به قول حضرت آقا ما در پیچ تاریخی هستیم.

وی افزود: این نبرد تاریخی است. اگر ما عبور کنیم از آن پیروز می‌شویم این انتخابات مثل جنگ احزاب است. به نظر بنده تحریم دشمن برای این انتخابات بود می‌خواهند نور اسلام را خاموش کنند. هر رأی شما پیامبر اکرم(ص) و امام زمان(عج) را خوشحال می‌کند. ان شا الله با عنایت حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) حماسه بزرگی در انتخابات رقم خواهد خورد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: بنده را مقام معظم رهبری شکل داده‌اند در دوران جوانی درس فقه خارج را  در پیش ایشان تلمذ کرده ام. ما بلندگو هستیم و سخنان حضرت آقا را نشر می دهیم. برای حضور در پای صندوق رأی اگر کسی به ضرورت آن پی ببرد و رأی ندهد مستوجب عقوبت الهی می‌شود. نیروی انتظامی یک نیروی آگاه و بصیر و انقلابی است و حجت بر او تمام است لذا حضور کارکنان ناجا و خانواده های آنان پای صندوق های رأی همگانی خواهد بود. بعد از ۱۴۰۰ سال به جز یک دوره کوتاه ۱۵ ساله (۱۰ سال پیامبر اکرم(ص) و ۵ سال حکومت امیرالمومنین(ع) ) در هیچ دوره‌ای حاکمیت اسلامی نداشته‌ایم که مبتنی به دین باشد. این اولین تجربه حاکمیت اسلامی است از مهمترین ابتکارات امام همین تأسیس حکومت اسلامی است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha