دشمنان با جنگ روانی می‌خواهند مردم را از انتخابات دور کنند

تهران- ایرنا- نماینده مردم فردوس و طبس گفت: دشمنان می‌خواهند با تلقین تنبلی اجتماعی، بی اعتمادی و جنگ روانی و اقتصادی، مردم را از حضور در انتخابات دور کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،  مجید نصیرایی در نشست علنی امروز -چهارشنبه- در نطق میان دستور خود، گفت: انقلاب اسلامی ایران پشتوانه ای به محکمی یک ملت بزرگ دارد،  زنان و مردانی که برای احیای ارزش‌ها قیام کردند که این هدف در برخی ابعاد محقق شده و در برخی نیاز به تلاش بیشتری دارد.

نماینده مردم فردوس و طبس در خراسان جنوبی تصریح کرد: امروز دشمن می‌خواهد تنبلی اجتماعی، عدم اعتماد و عدم ارزشمند شمردن ارزش‌ها را به ما تلقین کند،   آنها با جنگ روانی و جنگ اقتصادی در صدد رسیدن به اهداف خود و دور کردن مردم از شرکت در انتخابات است.

نصیرایی افزود: در این رویارویی ما به دشمن اجازه تضعیف اراده‌ها را نخواهیم داد و با هوشیاری از هرگونه اختلاف و تخریب و سخنان یاس آلود اجتناب خواهیم کرد و اتحاد و همدلی خود را در پای صندوق رأی به رخ آنها خواهیم کشید. باید برای دستیابی به وضعیت بهتر تلاش کرد و انتخاب انسان‌های صالح کوتاه ترین راه برای دستیابی به اهداف اسلامی و ملی است.

وی اظهار کرد: این ملت تشنه کار بوده و کار نکرده زیاد است و میدان هم برای کار در کشور بی نهایت است و مردم دنبال کسانی هستند که بتوانند سطح کارآمدی نظام را افزایش داده و مشکلات مادی و معنوی مردم را حل کنند؛ این خواست مردم است. بنابراین کسانی باید زمام امور اجرایی کشور را در دست بگیرند که به مسائل اصلی مردم پرداخته و خواسته‌های گروهی و حزبی را به جای خواست مردم جا نزنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: رهبری فرمودند که امروز مسأله اصلی مردم معیشت طبقات ضعیف جامعه، بیکاری جوانان، مافیای واردات است که باید مسیر ورود مردم به کسب و کار تسهیل شود تا مردم خود چرخه اقتصاد را به گردش درآورند که اگر این چنین شود، تولید رونق خواهد گرفت، ثبات اقتصادی در کشور ایجاد شده و آرامش به زندگی مردم باز می گردد.

نصیرایی در ادامه با بیان اینکه  ۹۰ درصد غیراثربخش بودن قوانین و مقررات، تسهیل تولید و اقتصاد مقاومتی به ضعف در اجرا و ترک فعل مسوولان اجرایی مربوط می‌شود، عنوان کرد: پس کسی را انتخاب کنیم که تصور می کنیم عزم جدی برای تحقق خواسته‌ها و گشودن گره‌های مهمی که برای مردم مطرح است دارد که وقتی این چنین انتخاب کردیم بلندترین گام برای حل مشکلات را برداشته ایم چرا که تا دولت صالح نباشد، مملکت صلاحیت پیدا نمی کند.

نماینده مردم فردوس، تدین، کارآمدی، دلسوزی و شجاعت را ۴ شرط اصلی انتخاب کاندیدای اصلاح و شایسته دانست و خطاب به گروه های سیاسی و طرفداران نامزدها تأکید کرد: اخلاق باید رعایت شود؛ مردم چه تقصیری دارند که ذهن آنها به خاطر انگیزه‌های مختلف سیاسی اشخاص و گروه‌ها آشفته شود؛ هرچه می‌خواهید از نامزد مورد علاقه خود تمجید کنید اما دیگران را تخریب نکرده و علاقه خود را از راه اهانت به دیگران و متهم کردن دیگران و ترساندن مردم از رقیب نشان ندهید.

نصیرایی تصریح کرد: مردم عزیز ایران خود به خاطر دارند کسانی که با تبلیغات دروغین و رنگین، وعده‌های واهی می دادند و رقیب هراسی داشتند، چگونه خود در همان مسیر گام برداشته و سفره مردم را کوچک‌تر از قبل کردند و هنوز نیز حاضر به یک عذرخواهی ساده از مردم نیستند.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات در کشور ما مسابقه ای برای خدمت است و نه برای کسب قدرت، عنوان کرد: از خداوند می‌خواهم در این آزمایش پرهیجان و دشوار، سربلند بیرون آمده و در انتخابات آینده با چشم‌های باز و قصد قربت به او گام برداریم؛ تصمیم های بزرگ بدون از خودگذشتگی و ایثار محقق نشده و در این راه شهدا و خانواده‌های ایثارگران الگوهای درخشانی برای ما بوده که آرزو می‌کنم به عنوان یک سرباز همچون شهید قاسم سلیمانی برای اعتلای ارزش های دینی مردم سرزمینم تلاش کرده و پاسدار خون شهدا باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha