آیندگان هرمزگان در مصاف با پاس قوامین تهران به پیروزی دست یافت

بندرعباس- ایرنا- تیم فوتسال آیندگان هرمزگان در هفته دوم مرحله پایانی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور در مصاف با پاس قوامین تهران با نتیجه چهار بر سه به پیروزی دست یافت.

به گزارش سه شنبه شب ایرنا، بازی به شکل هجومی در سالن فجر بندرعباس از سوی ۲ تیم شروع شد و در سه دقیقه ابتدایی مسابقه شاگردان «هادی بزوال» از آیندگان هرمزگان توسط محمدرضا دهقانی به گل رسیدند. 
 پاس قوامین تهران هم تیمی دست و پا بسته نبود و در دقیقه ۱۳ بازی «مهدی زاهدی» گل مساوی را برای این تیم به ثمر رساند. 
اما تیم آیندگان هرمزگان که برای کسب سه امتیاز این دیدار به میدان آمده بود، دست از حمله های خود برنداشت و روی اشتباه بازیکن حریف به گل دوم دست یافت تا دوباره تیم برتر این دیدار باشد.  
«مهدی زاهدی» روی یک ضربه ایستگاهی گل دوم و مساوی را برای پاس قوامین تهران به ثمر رساند تا بازی در وقت نخست با تساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد.
در وقت دوم تیم پاس قوامین تهران بهتر ظاهر شد و در دقیقه ۲۴ «حمید قهرمانی» گل سوم را برای پاس قوامین تهران به ثمر رساند.
آیندگان هرمزگان پس از دریافت این گل روی تیز هوشی «حسن سپهری» گل مساوی را در دروازه حریف کاشت تا بازی متعادل شود و آیندگان در ۲ دقیقه پایانی با فشار حمله های پی در پی خود و تیز چنگی «حسن سپهری» موفق شد گل چهارم را برای هرمزگان به ارمغان آورد.
تیم آیندگان هرمزگان این بازی را با نتیجه چهار بر سه به سود خود به پایان برد و با این برد در جدول گروه دوم چهار امتیازی شد.
 آیندگان تنها نماینده هرمزگان در گروه دوم مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور با تیم‌های جندی شاپور دزفول، فولاد زرند ایرانیان و پاس تهران هم گروه است.
 مرحله نهایی بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود و تیم‌های اول هر گروه به لیگ برتر صعود می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha