یک فعال انتخاباتی: پاسخ گستاخی دشمن، حضور پرشور در انتخابات است

تربت حیدریه - ایرنا - مسوول ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی در مه‌ولات خراسان رضوی گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری، پاسخ محکمی به گستاخی‌های دشمن و موجب نمایش اقتدار ایران اسلامی خواهد شد.

علیرضا رشید پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخابات به عنوان یک رویداد مهم ملی و انقلابی، بستری برای تعیین سرنوشت است و حضور حداکثری در آن نشان دهنده وفاداری مردم به دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

مسوول ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در مه ولات بیان کرد: باید از ظرفیت جوانان، نخبگان و افراد تاثیرگذار در جریانهای مختلف سیاسی، برای رقم زدن مشارکت پرشور انتخاباتی بهره گرفت.

وی با بیان اینکه پرهیز از تخریب و سیاه نمایی به عنوان ضرورت برگزاری انتخاباتی سالم باید مورد توجه فعالان سیاسی و انتخاباتی باشد، افزود: نخبگان جامعه با گرایش های مختلف سیاسی، وظیفه مهمی در تبیین حضور حداکثری مردم در انتخابات دارند و باید بستر انتخابات آگاهانه و حضور پرشور را برای آحاد مردم فراهم کنند.

رشید گفت: علاوه بر ستاد مرکزی، ستادهای حامیان مردمی و کمیته جوانان حجت الاسلام رییسی  و ستاد بانوان نیز در شهرستان مه ولات فعال شده اند.

از بین هفت نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تاکنون تنها ستاد سیدابراهیم رییسی فعالیت خود را در مه ولات آغاز کرده است.

در شهرستان مه ولات، هزار و ۱۰۰ نفر در ۴۹ شعبه اخذ رای، برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را که ۲۸ خرداد برگزار می شود، بر عهده دارند.
فیض‌آباد مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha