مهاجرانی: برتری مقابل عراق نزدیک است؛ بهتر و قوی‌تر از حریفان هستیم

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: نمایش شکوهمندی برابر بحرین به اجرا گذاشتیم و ایرانی بازی کردیم. پیش از این نیز گفته بودم بازیکنان ایران یک سر و گردن از بحرین و عراق بالاتر هستند و برتری مقابل عراق را هم بسیار نزدیک می‌بینم.

به گزارش ایرنا، حشمت مهاجرانی یک نام ماندگار در تاریخ فوتبال ایران است. بزرگ مردی  که سال‌ها پیش از این و در سال ۱۹۷۸ برای اولین بار ایران را به جام جهانی هدایت کرد.

پر افتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا خوشحالی‌اش را از پیروزی شیرین مقابل بحرین پنهان نکرد. او با لحن خاصی گفت: بردن بحرین همیشه لذت خاصی دارد. این شیرینی وقتی دو برابر می‌شود که در خانه حریف می‌توانید قاطعانه به پیروزی برسید.

متن گفت‌وگوی را در زیر می‌خوانید:

پیروزی سه بر صفر برابر بحرین؛ نظرتان چیست؟

 ایران بازی خوبی را به نمایش گذاشت، این بازی خوب با برد عالی همراه شد و توانستیم در منامه بحرین را با سه گل شکست بدهیم. یک اتفاق خوب برای فوتبال ایران افتاد.

نیمه اول تا حدی خوب نبودیم.

 ایران سوار بازی بود، حتی در نیمه اول هم که نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم، باز هم توپ و میدان را در اختیار داشتیم.

 در نیمه دوم شرایط تغییر کرد.

 حضور سامان قدوس روند تیم ملی را متحول کرد، او خیلی خوب بود و حرکت تیم ملی با حضور این بازیکن جهش صعودی و خیره کننده ای داشت، خلاقیت وی به ایران کمک زیادی کرد.

مهاجرانی: برتری مقابل عراق نزدیک است؛ بهتر و قوی‌تر از حریفان هستیم

مهدی طارمی و سردار آزمون روزی عالی را پشت سر گذاشتند.

این دو نفر هماهنگی خوبی با هم داشتند، فضای حرکتی آنها در نیمه دوم بیشتر شد و ۳ گل به ثمر رساندند. آنها از بهترین‌های قاره آسیا هستند، طارمی و آزمون زوج خطرناکی را برای تیم ملی تشکیل داده‌اند که قادر هستند دروازه هر تیمی را باز کند.

 خط میانی را چطور دیدید.

 مقتدر. هافبک‌ها خوب دویدند، پاس دادند، پریسینگ را به بهترین شکل ممکن انجام دادند، نفرات خط میانی ایران به هافبک های بحرین اجازه هیچ کاری ندادند.

نظر حشمت مهاجرانی در مورد مدافعان ایران چیست.

محمد حسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل زاده در زمین و هوا عملکرد قابل دفاعی داشتند، همکاری این دو نفر باعث شد حریف به جز یک بار در نیمه اول که صاحب موقعیت شد و بیرانوند به خوبی واکنش نشان داد کوچکترین فرصتی در طول ۹۰ دقیقه به دست نیاورد.

مهاجرانی: برتری مقابل عراق نزدیک است؛ بهتر و قوی‌تر از حریفان هستیم

 در بازی با عراق می توانیم  برنده  باشیم.

 نمایش شکوهمندی را برابر بحرین به اجرا گذاشتیم، ایرانی بازی کردیم. فوتبالی بازی کردیم که همه دوست داشتند و دارند، من پیش از این نیز گفته بودم بازیکنان ایران یک سر و گردن از بحرین و عراق بالاتر هستند. بهترین نفرات قاره کهن را در اختیار داریم همیشه ثابت کرده‌ایم در مواقع سخت بهترین نتایج را می‌گیریم، به طور حتم در بازی عراق نیز می‌توانیم برد شیرین دیگری را به دست بیاوریم.  پیروزی ایران نزدیک است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha