۳۹ ستاد تبلیغات انتخابات عبدالناصر همتی در فارس فعال شد

شیراز-ایرنا-رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه استان فارس گفت: ۳۹ ستاد انتخاباتی همتی شامل چهار ستاد در شیراز و مابقی در ۳۵ شهرستان دیگر این استان کار خود را آغاز کرده‌اند.

سید احمد موسوی سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اینک مسئولان ستادهای تبلیغاتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در رحمت‌آباد، شهرک گلستان، فرهنگ‌شهر و شهر جدید صدرای شیراز و دیگر شهرستان‌های این استان مشخص شده‌اند.
رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی در استان فارس اظهار داشت: چهار ستاد در شیراز به فرمانداری این شهرستان اعلام شده‌اند و در ۳۵ شهرستان دیگر استان نیز مسئولان ستادها مشخص شده‌اند.
وی در پاسخ به سوالی درباره حامیان عبدالناصر همتی در استان فارس گفت: هنوز رسما احزاب و گروه های اصلاح طلبی از همتی حمایتی نکرده‌ اما به صورت غیررسمی همراهی خود را اعلام کرده‌اند؛ طی روزهای آینده احتمالا فضا به گونه‌ای دیگر رقم خواهد خورد.
موسوی با تاکید بر لزوم حضور همه اقشار ملت ایران از جمله احزاب اصلاح طلب در صحنه انتخابات افزود: همانگونه که از اسم این جبهه مشخص است، اصلاح طلب هستند و باید برای اصلاح جامعه در هر شرایطی ولو سخت تلاش کنند، از این رو، امیدوارم هفته آخر تبلیغات انتخاباتی، فضا به سمت و سوی حضور حداکثری در انتخابات سوق یابد.
وی اظهار داشت: این انتظار وجود دارد که فضا از جانب دست اندرکاران و حاکمیت نیز بهتر و شرایط تبلیغات برای همه احزاب به صورت یکسان وجود داشته باشد و حتی به منتقدان و کاندیداهای رد صلاحیت شده نیز تریبون رسمی داده شود تا ضمن طرح دیدگاه‌ها، مردم را به مشارکت در انتخابات تشویق کنند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha