بیش از پنج هزار دارو و ملزومات پزشکی فاسد در ثلاث‌باباجانی امحا شد
عکس آرشیوی است

کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در بازدید کارشناسان معاونت غذا و دارو از یک فروشگاه تجهیزات پزشکی در شهرستان ثلاث باباجانی پنج هزار و ۶۰۰ قلم انواع دارو و ملزومات پزشکی تاریخ گذشته کشف و امحا شد.

دکتر «کیومرث رحیمی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این بازدید که با همراهی فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی و رییس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان انجام شد، اقلامی مانند قرص آموکسی سیلین، ویال تزریقی نوروبیون، قرص استامینوفن، پماد سوختگی، انواع سرم تزریقی، انواع سرنگ، سرنگ انسولین، نخ بخیه، تیغ پیستوری و پماد کورتیزول به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف و با نظارت پلیس تمام اقلام معدوم شد.

وی اظهار داشت: پرونده این کشف برای بررسی و طی کردن مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.

رحیمی گفت: مردم در صورت نیاز به دارو آن را فقط از داروخانه های تهیه کنند و در صورت نیاز به خرید اقلام و ملزومات پزشکی به تاریخ تولید و انقضاء آن دقت کرده و آن را فقط از مراکز عرضه مجاز خریداری کنند.

شهرستان ثلاث باباجانی با حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha